Samsung Gear S2 Classic R732 Black

Chytré hodinky Gear S2 Classic, kruhový Super AMOLED, paměť 4GB, WiFi, Bluetooth 4.1, NFC, měřič srdečního tepu, barometr, S Health, IP68, baterie 250 mAh.

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Samsung
Kód:1114200
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Samsung Gear S2 Classic
   Kulaté hodinky Gear S2 Classic s odolným tělem z nerezové oceli, které dobře drží na zápěstí. Přizpůsobení ciferníku a výměna pásku hodinek je tak snadná, že s nimi můžete vyrazit na jakoukoli příležitost.

    

   Designově tradiční
   Přivítejte luxusní chytré hodinky Samsung Gear S2 Classic ze stáje tohoto respektovaného výrobce. Jejich ležérní a elegantní design byl dlouho laděn do naprosté dokonalosti, abyste měli pocit, že se vám na ruce skví opravdu to nejlepší.

    

   Pohyb
   Hodinky Gear S2 Classic vám nabízejí jednoduchý přístup k základním funkcím smartphonu. Jemným otáčením prstence lze procházet dlouhé e-maily, přibližovat mapu nebo během přehrávání přeskakovat skladby. S každým otočením bude váš život lepší.

    

   S Health
   Díky hodinkám Gear S2 Classic budete mít své zdraví jednoduše pod kontrolou. Sledujte svou každodenní úroveň aktivity, srdeční tep a poměr příjmu vody a kofeinu. Zůstaňte fit díky včasným motivačním zprávám.

    

   Napájení
   Díky hodinkám Gear S2 Classic zůstanete připojeni, budete fit, a dokonce již brzy s nimi bude moci platit. A jakmile bude čas hodinky nabít, stačí je umístit do bezdrátového nabíjecího doku.

    

   Připojení
   S dostatkem místa pro uložení 300 skladeb, které lze bezproblémově synchronizovat z vašeho telefonu, budete mít svůj oblíbený playlist vždy po ruce. I když si vyrazíte zaběhat a telefon necháte doma. Potřebujete pouze hodinky Gear S2 Classic a Bluetooth® sluchátka Level U.

    

   Kompatibilita
   Chytré hodinky Grear S2 Classic jsou kompatibilní s telefony s operačním systémem Android 4.4 a novější s minimem 1.5GB pamětí RAM, iOS 9.0 a novější na iPhonu 5 a výše.

    

   Parametry a specifikace

   Barva 
   černá 
   Provedení 
   hodinky 
   Materiál 
   Nerezová ocel 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Barva
   Barva:černá
   Provedení
   Provedení:hodinky
   Materiál
   Materiál:Nerezová ocel