Trust EXOS 3D Virtual Reality Glasses for Smartphone

brýle pro virtuální realitu, komfortní popruhy, kompatibilní s Android a iOS, velikost telefonu až 6", nastavitelná vzdálenost čoček (IPD)

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Trust
Kód:1113226
Typ:nové zboží
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Trust EXOS 3D
   Uvažujete o pořízení brýlí pro virtuální a rozšířenou realitu, ale nejste si jisti, který model zvolit? Konečné rozhodnutí je samozřejmě na vás, ale rozhodně by vám neměl uniknout model EXOS 3D od známého výrobce počítačových periferií a elektroniky Trust. Jeho hlavní předností je možnost snadného přizpůsobení vzdálenosti mezi čočkami a čoček od očí uživatele. Můžete je tedy během okamžiků nastavit tak, aby vám maximálně vyhovovaly a užít si virtuální realitu naplno!

    

   Komfort především
   Pro skvělý zážitek z rozšířené reality je důležitý komfort při používání. V Trustu si toho byli vědomi a brýle jsou tak opatřeny pohodlným polstrováním, které nejen zvyšuje komfort, ale také zabraňuje pronikání nežádoucího světla do prostoru brýlí. I popruh pro uchycení na hlavu je vyroben s důrazem na pohodlí a nebude vám vadit ani při delším používání. Docíleno toho bylo použitím dvoubodového systému, který ulevuje jednotlivým místům dotyku s hlavou a zároveň brání nežádoucímu pohybu brýlí po hlavě. Součástí příslušenství je praktický hadřík z mikrovláken pro jemné leštění čoček.

    

   Kompatibilní s Android i iOS
   Díky možnosti použití s telefony do velikosti až 6" a kompatibilitou s Androidem i iOS je toto zařízení možno používat téměř s každým chytrým telefonem na trhu. Na obou platformách je k dispozici spousta her a aplikací pro virtuální a rozšířenou realitu. Pokud nepatříte k vášnivým hráčům, tak jistě oceníte zejména aplikace pro prohlížení 360° fotografií a videí.

   Parametry a specifikace

   Barva 
   černá 
   Provedení 
   VR Brýle 
   Materiál 
   Plast 
   Barva
   Barva:černá
   Provedení
   Provedení:VR Brýle
   Materiál
   Materiál:Plast