ASUS VGA NVIDIA PH-GTX1050-2G

ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 2GB GDDR5 je nejlepším řešením pro kompaktní herní PC

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:ASUS
Kód:1112927
Typ:nové zboží
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Nejlepší řešení pro vaše kompaktní herní PC
   Asus GeForce GTX 1050 PH svýmdesignem a poměrem cena/výkon potěší každého běžného hráče. Je vybavena Super Alloy Power II komponenty pro vynikající stabilitu. Jedná se o výkonnou herní grafickou kartu, využívající novou architekturu NVIDIA Pascal, paměť typu GDDR5 a podporující DirectX 12, který vám zajistí ty nejrychlejší, nejplynulejší a energeticky nejvýhodnější herní zážitky.

    

   NVIDIA GPU Boost 3.0
   Technologie pro inteligentní monitorování frekvence, která zajišťuje, že GPU poběží na nejvyšší výkon a hra s nejvyšší možnou snímkovou frekvencí. Nabízí novou úroveň přizpůsobení, včetně cílové teploty GPU, přetaktování a odemčené voltáže.

    

   Chladič s dvojitými kuličkovými ložisky
   Tradiční potíže s vysušováním oleje ve ventilátorech s trubkovitým ložiskem byli na kartě ASUS Phoenix GeForce GTX 1050 vyřešeny ventilátory s dvojitým kuličkovým ložiskem. Výsledkem je díky sníženému tření dvojnásobný životní cyklus a plynulejší rotace. Zvyšuje se tak nejen účinnost chlazení, ale též trvanlivost a stabilita grafické karty.

    

   Prémiová kvalita a spolehlivost
   Všechny grafické karty ASUS jsou nyní tvořeny za pomoci technologie Auto-Extreme. Exkluzivní, 100% automatizovaného výrobního procesu, který zahrnuje prémiové materiály, aby nastavil nový standard kvality. Technologie Auto-Extreme zajišťuje konzistentní kvalitu grafické karty stejně jako vylepšený výkon a životnost. Tento proces je také šetrný k životnímu prostředí. Snižuje využití chemikálií a spotřeby energie o 50%. Komponenty „Super Alloy Power II“ zvyšují výkonnost, snižují ztrátu energie, snižují bzučení komponent o 50% při maximálním zatížení a dosahují teplot, které jsou přibližně o 50% chladnější než u předchozího designu pro zvýšenou kvalitu a spolehlivost.

    

   GPU Tweak II s XSplit Gamecaster
   Společnost Asus přináší aplikace GPU Tweak II a XSplit Gamecaster. GPU Tweak II vám nabídne intuitivní rozhraní, které vám pomůže s modifikacemi frekvence, napětí, výkonu větráčků a mnoho dalšího. Ty si pak můžete uložit na svůj profil a podle potřeby na něj přepnout. XSplit Gamecaster je aplikace pro tvůrce herních videí. Kromě možnosti personalizace vysílaného okna (přidání vašeho loga, obrázku či facecamu), vám umožní ukázat vašemu publiku, co se chystáte udělat, označit důležitá místa na obrazovce, nebo jim prostě jen tak začít kreslit. Součástí je také beta verze jednoduchého editoru videa.

   Parametry a specifikace

   Grafická karta 
   nVidia GeForce GTX 1050 2048 MB 
   Grafická karta
   Výrobce:nVidia
   Modelová řada:GeForce
   Typ:GTX 1050
   Vlastní paměť:2 048 MB
   Druh:dedikovaná
   ASUS VGA NVIDIA PH-GTX1050-2G - Fotka 1/4
   ASUS VGA NVIDIA PH-GTX1050-2G - Fotka 2/4
   ASUS VGA NVIDIA PH-GTX1050-2G - Fotka 3/4
   ASUS VGA NVIDIA PH-GTX1050-2G - Fotka 4/4