28" LCD Acer Predator XB281HK

28 palců 3840 x 2160 px

11 960,-Cena s DPH
9 884,- Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 1 ks
Výrobce:Acer
Kód:1112624
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.  Dámy a pánové, připoutejte se prosím
  Společnost Acer přináší na trh sérii extrémních herních monitorů Predator. Acer Predator XB281HK je zde proto, aby zajistil ty nejdokonalejší herní zážitky, které si lze jen představit. 4K UHD rozlišení, nízká odezva nebo NVIDIA G-SYNC™…tyto funkce jsou jen špička ledovce tohoto výkonného herního monitoru.

  Ponořte se ho herního světa
  Acer Predator XB281HK Vám pomůže se zcela ponořit do Vašeho herního světa. LED monitor o velikosti 28" a s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160) při 60 Hz dá vyniknouti těm nejmenším detailům a vtáhne Vás přímo do akce. Monitor disponuje panelem s technologií IPS, který se vyznačuje parádními pozorovacími úhly, ostrými a plnými barvami.  Hráči ocení především nízkou dobu odezvy a to 4 ms. Již nikdy Vám žádný detail neunikne a již nic Vám nebude stát v cestě k Vašemu vítezství.

  Technologie NVIDIA G-SYNC™
  Ovšem někdy i vysoká obnovovací frekvence nestačí. Zde nastupuje ultimátní technologie společnosti NVIDIA, a to G-SYNC™. Tato funkce synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s grafickými kartami NVIDIA. Je tak minimalizováno trhání obrazu a jakékoliv zpoždění vstupu. Vaše herní zážitky tak budou vypadat ostřeji a veškeré dění bude probíhat hladce.  Neomezené možnosti
  Každý dobře ví, že dva jsou vždy lepší než jeden. Proto Acer Predator přichází s designem ZeroFrame, kdy si díky minimalistickým rámečkům snadno vytvoříte za pomocí více monitorů svůj herní svět. A pokud Vám při hraní nestačí pouhé nastavené výšky nebo sklonu monitoru, tak pro Vás máme dobrou zprávu. Funkce Pivot umožňuje monitor natáčet do libovolných úhlů.  S velkým monitorem přichází důmyslná ochrana
  Společnost Acer si je vědoma, že hraní her může mít nemalí vliv na zdraví Vašeho zraku. Proto se rozhodla maximálně zaměřit na ochranu Vašich očí. Technologie jako Blue Light Shield snižuje množství vyřazování modrého světla, které by mohlo způsobit poškození zraku. Dále technologie Comfy View zajistí, aby jste si vychutnávali veškerou podívanou bez zbytečných odlesků a odrazů světla nebo také Flicker-less, který zase zabraňuje blikání obrazu. Je Vám tedy zajištěno maximální pohodlí, bez nutnosti strachovat se o svůj zrak, a to i při delším hraním.

  Nenechte se omezovat
  Pro připojení k Vašemu počítači budete moci využít jak HDMI tak DisplayPort. Oba tyto porty zajistí dokonalý přenos digitálního zvuku i obrazu bez ztrát kvality nebo zpoždění. Dále Vám vysokorychlostní USB 3.0 usnadní připojení Vašich periferií.

   

  Parametry a specifikace

  Displej 
  28" LCD UHD s rozlišením 3840 x 2160 
  Rozhraní 
  DisplayPort, HDMI, VGA, 4xUSB 3.0 
  Barva 
  černá 
  Displej
  Úhlopříčka:28 palců
  Rozlišení:3840 x 2160  px
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0:4
  DisplayPort:1
  HDMI:1
  DVI: -
  VGA:1
  Barva
  Barva:černá
  28" LCD Acer Predator XB281HK - Fotka 1/6
  28" LCD Acer Predator XB281HK - Fotka 2/6
  28" LCD Acer Predator XB281HK - Fotka 3/6
  28" LCD Acer Predator XB281HK - Fotka 4/6
  28" LCD Acer Predator XB281HK - Fotka 5/6
  28" LCD Acer Predator XB281HK - Fotka 6/6