Samsung Gear S2 R720 Dark Gray

Chytré hodinky Gear S2, kruhový Super AMOLED, paměť 4GB, WiFi, Bluetooth 4.1, NFC, měřič srdečního tepu, barometr, S Health, IP68, baterie 250 mAh.

3 450,-Cena s DPH
2 851,- Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Samsung
Kód:1110890
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.  Samsung Gear S2
  Kulaté hodinky Gear S2 s odolným tělem z nerezové oceli, které dobře drží na zápěstí. Přizpůsobení ciferníku a výměna pásku hodinek je tak snadná, že s nimi můžete vyrazit na jakoukoli příležitost.

   

  Gear S2 X Atelier Mendini
  Alessandro Mendini propůjčuje hodinkám Gear S2 svůj vkus, vtip a smysl pro barvy. Výsledkem je sortiment ciferníků a řemínků, které doplňují váš osobní styl.

   

  Pohyb
  Hodinky Gear S2 vám nabízejí jednoduchý přístup k základním funkcím smartphonu. Jemným otáčením prstence lze procházet dlouhé e-maily, přibližovat mapu nebo během přehrávání přeskakovat skladby. S každým otočením bude váš život lepší.

   

  S Health
  Díky hodinkám Gear S2 budete mít své zdraví jednoduše pod kontrolou. Sledujte svou každodenní úroveň aktivity, srdeční tep a poměr příjmu vody a kofeinu. Zůstaňte fit díky včasným motivačním zprávám.

   

  Napájení
  Díky hodinkám Gear S2 zůstanete připojeni, budete fit, a dokonce již brzy s nimi bude moci platit. A jakmile bude čas hodinky nabít, stačí je umístit do bezdrátového nabíjecího doku.

   

  Připojení
  S dostatkem místa pro uložení 300 skladeb, které lze bezproblémově synchronizovat z vašeho telefonu, budete mít svůj oblíbený playlist vždy po ruce. I když si vyrazíte zaběhat a telefon necháte doma. Potřebujete pouze hodinky Gear S2 a Bluetooth® sluchátka Level U.

   

  Kompatibilita
  Chytré hodinky Grear S2 jsou kompatibilní s telefony s operačním systémem Android 4.4 a novější s minimem 1.5GB pamětí RAM, iOS 9.0 a novější na iPhonu 5 a výše.

  Parametry a specifikace

  Barva 
  šedá 
  Provedení 
  hodinky 
  Materiál 
  Nerezová ocel 
  Barva
  Barva:šedá
  Provedení
  Provedení:hodinky
  Materiál
  Materiál:Nerezová ocel