Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M

15x

Chytré příslušenství Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M - Apple Watch Series 2 nabízí výrazné vylepšení stávající funkcí, nové možnosti a luxusní design. Velikost náramku S/M.

3 990,-
3 392,-Cena s DPH
2 803,31Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Apple
Kód:1108735
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
  • akce
  • doprava zdarma
  • poslední kus
  • - 598 Kč
Chytré příslušenství Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M
Chytré příslušenství Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M - Fotka 1/1
Fotografie má ilustrativní charakter.

Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M


Jedinečné hodiny

Apple Watch jsou s námi už od roku 2014 a nyní přichází tolik očekávaná nová generace. A podle prvních ohlasů to vypadá, že se vydala tím správným směrem. Povedený design první generace zůstal v zásadě totožný. To však ani v nejmenším neplatí pro vnitřek hodinek. Díky velkému posunu v technologii bylo možné použít významně tenčí displej a uvolněné místo vyplnila kvalitnější baterie, zcela nový dvoujádrový procesor a řada dalších senzorů včetně zákazníky tolik žádané GPS.

 Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M


Nahradí i sportovní hodinky, disponují však mnohem kvalitnějším designem

Apple Watch Series 2 jsou lepší ve všech směrech. Už jen zabudovaná GPS poskytne zcela nové možnosti používání. Chcete si jít zaběhat? Žádný problém a iPhone klidně nechte odpočívat doma na nabíječce. Navíc díky přesnému snímání tepové frekvence budete trénovat jako profesionál. Místo běhání raději plavete? Hodinky jsou nově voděodolné dle stupně 50M, což znamená, že se dají používat při aktivitách u hladiny. Například právě při plavání v bazénu nebo moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek.

Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M

Aktivity

Veškerá vaše každodenní aktivita se započítává do efektních kroužků Stání, Pohyb a Cvičení. Nastavte si konkrétní cíle a udělejte výrazný krok ke zlepšení svého zdraví.

Cvičení

Samotný naplněný kroužek by vám jako výsledek běžeckého tréninku nestačil. Právě proto lze snadno zobrazit detailní výsledky konkrétní aktivity.

Tep srdce

Přesný snímač tepové frekvence na zadní straně hodinek se postará o měření této důležité veličiny. Vše si pak podrobně prohlédnete ze svého iPhonu.

Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M

Apple Watch Series 2, ideální hlídač vašeho zdraví

Stres a nevhodná skladba jídla mohou vést ke zdravotním problémům. Apple Watch Series 2 jsou bezvadným řešením, protože pomocí zdravotních aplikací umí hlídat čas na odpočinek, sledovat pitný režim nebo kalorie. Všechna data se pak pěkně pohromadě objeví v aplikaci Zdraví na vašem iPhonu.

Zprávy

Jemným zavibrováním se dozvíte o každé příchozí zprávě. Jednoduše lze rovnou reagovat.

Volání

Kvůli vyřízení akutního hovoru již vůbec nemusíte vytahovat iPhone z kapsy nebo pouzdra.

Kalendář

Jedním pohybem přijmete pozvánku na schůzku nebo si prohlédnete plánované události.

 

Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M

Hodinky v roli asistentky

Další porce aplikací pak pohodlně obslouží všechny komunikační kanály. Díky novému dvoujádrovému procesoru a výkonnější grafice jsou aplikace rychlejší a animace plynulejší. Vaše oblíbené aplikace se ve watchOS 3 otevírají hned a mají vždy aktuální informace. Aktuální data z aplikací, které vás zajímají nejvíc, si lze dát rovnou na plně přizpůsobitelný ciferník.

Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M

Další den s novým řemínkem

Vítaným prvkem Apple Watch je vyměnitelný pásek. K hodinkám si můžete vybrat z celé palety řemínků, které svým provedením nejen dokonale obepnou zápěstí, ale také velmi vhodným způsobem reprezentují vaší image.

Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M

Obsah balení:

  • Apple Watch 2
  • Magnetický nabíjecí kabel (2 m)
  • Řemínek velikosti S/M

 

Parametry a specifikace

Barva 
šedá 
Provedení 
hodinky 
Materiál 
Hliník 
Rozměry zboží
42.5 × 36.4 × 11.4 (mm)
Hmotnost
52 g

Chytré příslušenství Apple Watch 42mm Series 2 Space Gray - S/M je zařazen také v těchto kategorií: