22" LCD HP Compaq LA2206xc

22 palců 1920 x 1080 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:HP
Kód:1106256
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Více než jen LCD
   U malých společností i velkých korporací je vizuální komunikace se členy týmů a zákazníky nutností. Změňte způsob, jakým je vaše společnost spojena se světem, a ušetřete při tom čas i peníze – s monitorem HP Compaq LA2206xc s úhlopříčkou 54,6 cm vybaveným webovou kamerou.

   Spojení a spolupráce
   Buďte tam jako ve skutečnosti. Monitor LA2206xc je pro videokonference vybaven vestavěnou webovou kamerou s rozlišením HD 720p, dvěma mikrofony a integrovanými reproduktory. Pracujte s kolegy a klienty stejně, jako byste byli v jedné místnosti.

   Softwarová řešení pro virtuální konference
   Software pro virtuální konference dodávaný s monitorem rozšíří vaše pracovní vztahy online, zvýší vaši produktivitu a ušetří vám čas i peníze. Aplikace HP MyRoom a YouCam 4 jsou snadným a bezpečným prostředkem pro sdílení a komunikaci v reálném čase.

   Progresivní design
   Představujeme vám tenký monitor s elegantním designem a nadstandardními parametry, který zabere málo místa, nabízí ergonomické funkce pro pohodlné sledování a byl navržen s ohledem na životní prostředí.

   Splňuje nejpřísnější normy
   Monitor HP Compaq LA2206xc vyhovuje normě ENERGY STAR® 5.0, je uveden v registru EPEAT® Gold a má certifikát TCO Displays.

    

   Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   22" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 
   Rozhraní 
   DisplayPort, DVI, VGA 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:22 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort:1
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá