22" LCD Samsung SyncMaster B2240W

22 palců 1680 x 1050 px TN

1 120,-Cena s DPH
925,62Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava skladem 1 ks
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Samsung
Kód:1106255
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategorie
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.  Dokonalý obrazový vjem
  HDCP (Ochrana širokopásmového digitálního obsahu) je inovativním příspěvkem společnosti Samsung k ochraně integrity obsahu při jeho přenosu na monitor z rozhraní DVI. To zaručuje přirozené podání obrazu s nejvyšším rozlišením, takže se můžete za všech okolností spolehnout na 100% čistotu digitálního obsahu.

  • Ultratenký rámeček
  • Výškově nastavitelný podstavec 130 mm / 100 mm
  • Vysoce výkonný monitor pro firemní využití
  • Profesionální design

  Perfektní zobrazení rychlého děje
  Doba odezvy 5 ms je zárukou, že i ty nejrychleji se měnící obrazy budou na monitoru zobrazeny perfektně. Tato úžasná technologie zobrazení dokáže přesvědčivě podat filmy, hry a internetová videa bez přeskakování, rozmazávání či tvorby duchů, které mohou nastat u pomalejších monitorů, a nabízí tak skvělé divácké zážitky.

   

  Zaměřte se na detaily
  Zobrazení rozdílů, to je rozdíl. Proto monitor Samsung disponuje ultravysokým dynamickým kontrastem 70.000:1 a spolu s automatickým nastavením jasu vytváří hlubší a dramatičtější tmavé tóny a pronikavější světlé tóny. Můžete se těšit na obraz, který živými barvami a perfektní přirozenou intenzitou věrně odráží realitu. A když přijde na zobrazení rozdílů, konvenční monitory doslova blednou závistí.

  Inteligentní nastavení velikosti
  Proč byste měli pro zobrazení celého obrazu sledovat roztaženou nebo deformovanou kopii originálu? S inteligentním nastavením obrazu Samsung si budete moci užíval filmy přesně tak, jak byly zamýšleny.

  Menší zatížení očí, bohatší zážitek ze sledování
  Jak se rádi díváte na filmy? Vleže na pohovce? Nebo když sedíte ve svém oblíbeném křesle? Při vaření nebo cvičení? Ať stojíte, sedíte nebo ležíte, technologie Magic Angle společnosti Samsung se postará o to, aby film byl vždy ve středu vaší pozornosti. A abyste se vždy cítili pohodlně. Ať postavíte monitor Samsung kamkoli, jeho pětirežimové řízení úhlu umožní upravit úhel sledování tak, jako byste sledovali obrazovku přímo zepředu. Tak přestaňte natahovat krk a začněte si užívat film.

  Řízení jasu, úspora energie
  Funkce Magic Eco umožňuje snadné spoření energií. Nastavuje jas monitoru Samsung podle toho, kolik energie chcete ušetřit. Můžete si vybrat ze čtyř možností úspory energie: 100%, 75% a 50% spotřeba nebo vypnutí úspory energie. Je-li funkce Magic Eco vypnuta, můžete stále používat funkci Magic Bright společnosti Samsung, pomocí které lze ručně upravit jas obrazovky. S funkcí Magic Eco získáte kontrolu a budete moci šetřit energii bez námahy.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  22" LCD TN WSXGA+ s rozlišením 1680 x 1050 
  Rozhraní 
  DVI, VGA 
  Barva 
  černá 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
  Displej
  Úhlopříčka:22 palců
  Rozlišení:1680 x 1050  px
  Typ panelu:TN
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0: -
  DisplayPort: -
  HDMI: -
  DVI:1
  VGA:1
  Barva
  Barva:černá