Trust Evon Wireless 2.1

Kompaktní sada reproduktorů 2.1 s dřevěným subwooferem a bezdrátovým zvukovým připojením Bluetooth, pro stolní i přenosné počítače, tablety a mobilní telefony

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Trust
Kód:1105996
Typ:nové zboží
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   PC reproduktory Trust Evon
   Dopřejte si kvalitní zvukový zážitek při poslechu hudby, při hraní her nebo při sledování filmů kdykoliv budete mít chuť i náladu s těmito Bluetooth reproduktory se dřevěným subwooferem společnosti Trust.

   Bluetooth
   Set těchto reproduktorů je vybaven technologií Bluetooth díky které můžete streamovat hudbu bezdrátově z jakéhokoli chytrého zařízení. Tato technologie s krátkým dosahem je velmi efektivní a energeticky úsporná, takže si můžete vychutnávat svou oblíbenou hudbu, zvuk k videu nebo ke hře ve vynikající kvalitě z výkonných reproduktorů.

   Jednoduché ovládání
   Co u těchto reproduktorů jistě uvítáte, jsou jednoduché ovládací prvky umístěné na boční straně subwooferu anebo úsporný stand-by režim do kterého se reproduktory uloží, pokud je nepoužíváte.

   Široké možnosti využití
   Reproduktory lze použít ve spojení se stolním PC, notebookem, herní konzolí, DVD nebo třeba s chytrým telefonem a tabletem. Jedná se tak o sestavu vhodnou pro poslech všeho – od sledování filmů až po editaci multimédii a hraní her.

   Parametry a specifikace

   Výkon 
   30 W
   Provedení 
   2.1 
   Materiál 
   Plast 
   Výkon
   Výkon:30 W
   Provedení
   Provedení:2.1
   Materiál
   Materiál:Plast
   Trust Evon Wireless 2.1 - Fotka 1/5
   Trust Evon Wireless 2.1 - Fotka 2/5
   Trust Evon Wireless 2.1 - Fotka 3/5
   Trust Evon Wireless 2.1 - Fotka 4/5
   Trust Evon Wireless 2.1 - Fotka 5/5