Razer Cynosa Pro US

Klávesnice Razer Cynosa Pro nabídne rychlý a přesný stisk je odolná vůči polití s Anti-ghosting obvody a 10-key Rollover.

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Razer
Kód:1102834
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.


   Skvělá herní klávesnice Razer Cynosa Pro
   Razer Cynosa Pro je výkonná herní klávesnice propracovaná do těch nejmenších detailů, které dokážou naprosto podpořit vaše herní úsilí a možná i rozhodnout v té nejvíce potřebné chvíli. Klávesnice je vybavena možností přizpůsobit si vše, na co jen pomyslíte a překrásným podsvícením hned s několika efekty. Vychutnejte si a užijte své oblíbené hry s klávesnicí pro ně přímo stvořenou.


   Pokročilé technologie Anti-Ghosting a 10-key Rollover
   Klávesnice je vybavena pokročilými technologiemi jako je Anti-Ghosting a 10-key Rollover. Díky těmto technologiím si s klávesnicí naplno užijete například závody aut, při kterých můžete zároveň držet plyn, zatáčet do stran a zároveň přibrzďovat. Prostě ať stisknete libovolné množství kláves najednou, všechny budou bez problému rozeznány.

   To nejlepší pro vás
   Klávesnice je vybavena měkkými polstrovanými klávesami, které poskytují ten nejvyšší komfort a lepší podporu opěrné plochy v porovnání s běžnými membránovými klávesami. Každý stisk klávesy je tedy naprosto přesné. Klávesy vám dodají pocit absolutní jistoty a schopnost reagovat tak, abyste byli vždy o krok před ostatními.


   Programovatelné klávesy

   Se zařízením Razer Synapse 3 (Beta) můžete veškeré klávesy libovolně namapovat, přiřadit makra, abyste si svoje zařízení nastavili přesně podle vašich preferencí.

   Klíčové vlastnosti
   Výkonná herní klávesnice. Měkké a polstrované klávesy. 3 možnosti podsvícení kláves. Kvalitní klávesnice odolná vůči polití. Anti-ghosting obvody a 10-key Rollover. Služba Razer Synapse. Možnost režimu her.

    

   Klávesnice má anglické rozložení kláves.

   Parametry a specifikace

   Barva 
   černá 
   Určení 
   herní 
   Připojení 
   Drátové 
   Barva
   Barva:černá
   Určení
   Určení:herní
   Připojení
   Připojení:Drátové
   Razer Cynosa Pro US - Fotka 1/3
   Razer Cynosa Pro US - Fotka 2/3
   Razer Cynosa Pro US - Fotka 3/3