Razer Tiamat 2.2 V2

Herní sluchátka přes hlavu s výkonnými reproduktory a báječnou zvukovou izolací pro maximální požitek ze hry.

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Razer
Kód:1102813
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.


   Herní sluchátka Razer Tiamat 2.2 V2
   Je na čase, abyste s herními sluchátky Razer Tiamat 2.2 V2 s mikrofonem mohli ovládnout všechny bitvy na poli počítačových her a zároveň vám poskytnou absolutní pohodlí. S těmito sluchátky budete v každé hře vždy o krok napřed oproti svým nepřátelům, ale skvěle si s nimi vychutnáte i poslech hudby nebo sledování filmů na vašem počítači. Virtuální 7.1 zvukový systém Razer Surround nabídne silný zvukový zážitek.

    

   Velké zvukové měniče pro dokonalý prožitek
   Sluchátka Razer Tiamat 2.2 V2 jsou vybavena velkými 50 mm neodymovými zvukovými měniči, které uživateli přinesou křišťálově čistý zvuk s vysokým rozsahem výšek i středů doplněných o velmi hluboké a silné basové tóny. Díky tomu je možné je využít jako poslechová nebo herní sluchátka.

   Autentický 7.1 prostorový zvuk
   Díky nejnovějším technologiím získají vaše hry teprve ten pravý děj! Představte si, že budete moci slyšet nepatrné pohyby nepřítele ještě předtím, než jej budete moci vidět nebo kde se nachází váš tým. Nastavte si zvukové vlastnosti a efekty pomocí Razer Synapse, které nejlépe vyhovují vašim vlastním požadavkům na poslech.

    

   Prvotřídní komfort a dlouhá životnost
   Razer dbal při výrobě sluchátek na maximální použití pohodlných a odolných materiálů, které umožňují i dlouhé herní nasazení bez bolestí hlavy nebo nepříjemných pocitů v uších. Robustní konstrukce ve spojení s polstrovanými koženkovými náušníky zajistí dlouhou životnost sluchátek včetně maximálního pohodlí.

   Klíčové vlastnosti
   Frekvence tónů ve sluchátkách Razer Tiamat 2.2 V2 se pohybuje v rozmezí od 20 Hz do 20 kHz, impedance 32 Ohmů a citlivost dosahuje neuvěřitelných 109 ± 3 dB. Sluchátka jsou doplněna o mikrofon s citlivostí -38 ± 3 dB a virtuální 7.1 prostorový zvuk. Kabel dlouhý 1,3 metru snadno připojíte k počítači pomocí 3.5 mm audio jacku.

    

    

   Parametry a specifikace

   Výbava 
   Mikrofon 
   Připojení sluchátek 
   jack 3,5mm 
   Výbava
   Mikrofon:Ano
   Připojení sluchátek
   Připojení sluchátek:jack 3,5mm
   Razer Tiamat 2.2 V2 - Fotka 1/4
   Razer Tiamat 2.2 V2 - Fotka 2/4
   Razer Tiamat 2.2 V2 - Fotka 3/4
   Razer Tiamat 2.2 V2 - Fotka 4/4