Razer Tiamat 2.2 V2

Herní sluchátka přes hlavu s výkonnými reproduktory a báječnou zvukovou izolací pro maximální požitek ze hry.

1 560,-
790,-Cena s DPH
652,89Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Razer
Kód:1102813
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
  • sleva
  • poslední kus
  • - 49 %
Fotografie má ilustrativní charakter.


Herní sluchátka Razer Tiamat 2.2 V2
Je na čase, abyste s herními sluchátky Razer Tiamat 2.2 V2 s mikrofonem mohli ovládnout všechny bitvy na poli počítačových her a zároveň vám poskytnou absolutní pohodlí. S těmito sluchátky budete v každé hře vždy o krok napřed oproti svým nepřátelům, ale skvěle si s nimi vychutnáte i poslech hudby nebo sledování filmů na vašem počítači. Virtuální 7.1 zvukový systém Razer Surround nabídne silný zvukový zážitek.

 

Velké zvukové měniče pro dokonalý prožitek
Sluchátka Razer Tiamat 2.2 V2 jsou vybavena velkými 50 mm neodymovými zvukovými měniči, které uživateli přinesou křišťálově čistý zvuk s vysokým rozsahem výšek i středů doplněných o velmi hluboké a silné basové tóny. Díky tomu je možné je využít jako poslechová nebo herní sluchátka.

Autentický 7.1 prostorový zvuk
Díky nejnovějším technologiím získají vaše hry teprve ten pravý děj! Představte si, že budete moci slyšet nepatrné pohyby nepřítele ještě předtím, než jej budete moci vidět nebo kde se nachází váš tým. Nastavte si zvukové vlastnosti a efekty pomocí Razer Synapse, které nejlépe vyhovují vašim vlastním požadavkům na poslech.

 

Prvotřídní komfort a dlouhá životnost
Razer dbal při výrobě sluchátek na maximální použití pohodlných a odolných materiálů, které umožňují i dlouhé herní nasazení bez bolestí hlavy nebo nepříjemných pocitů v uších. Robustní konstrukce ve spojení s polstrovanými koženkovými náušníky zajistí dlouhou životnost sluchátek včetně maximálního pohodlí.

Klíčové vlastnosti
Frekvence tónů ve sluchátkách Razer Tiamat 2.2 V2 se pohybuje v rozmezí od 20 Hz do 20 kHz, impedance 32 Ohmů a citlivost dosahuje neuvěřitelných 109 ± 3 dB. Sluchátka jsou doplněna o mikrofon s citlivostí -38 ± 3 dB a virtuální 7.1 prostorový zvuk. Kabel dlouhý 1,3 metru snadno připojíte k počítači pomocí 3.5 mm audio jacku.

 

 

Parametry a specifikace

Výbava 
Mikrofon 
Připojení sluchátek 
jack 3,5mm 
Výbava
Mikrofon:Ano
Připojení sluchátek
Připojení sluchátek:jack 3,5mm
Razer Tiamat 2.2 V2 - Fotka 1/4
Razer Tiamat 2.2 V2 - Fotka 2/4
Razer Tiamat 2.2 V2 - Fotka 3/4
Razer Tiamat 2.2 V2 - Fotka 4/4