22" LCD LG Flatron L227WT-PF

22 palců 1680 x 1050 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:LG
Kód:1100415
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.


   Když barvy ožijí
   LG Flatron L227WT-PF je elegantní a rychlý. Skvěle se hodí pro domácí kanceláře. Zobrazovací jednotka používá antireflexní sklo, které minimalizuje odlesky světla. Velmi nízká doba odezvy na úrovni 2ms, výborné pozorovací úhly, nízká ekologická zátěž (typická spotřeba 45W) a hlavně exkluzivní provedení v černém piano laku s modrou podsvětlovací diodou (tu lze zcela vypnout).

   DFC (Digital Fine Contrast) technologie
   O co nejlepší podání černé se stará technologie DFC, která pomocí skalárního čipu vyhodnocuje úroveň nasycenosti obrazu světlými a tmavými tóny a dynamicky tomu přizpůsobuje výsledný kontrastní poměr. Ten pak dosahuje hodnoty 10000:1. S LG Flatron barvy doslova vyskočí z obrazovky.

    

   Flatron f-Engine
   První čip na světě, který vylepšuje obraz a je umístěný přímo v LCD. Využívá technologii DAFI, která obsahuje funkci RCM (správu přirozených barev) pro zobrazení živých, přirozených barev a funkci ACE (vylepšování kontrastu a adaptivních barev) zlepšující jas a kontrast. Tato technologie je ideální pro zobrazování pohybu v televizi, filmech, hrách a animacích.

   Všestranný a užitečný
   Výčet technologií završuje funkce eZ zooming, pracující na principu změny rozlišení o jeden stupeň níž, pro uživatele, kteří se potřebují zorientovat ve velmi malém textu nebo pro ty, kteří mají potíže se zrakem.

    

   Parametry a specifikace

   Displej 
   22" LCD WSXGA+ s rozlišením 1680 x 1050 
   Rozhraní 
   DVI, VGA 
   Barva 
   stříbrná 
   Displej
   Úhlopříčka:22 palců
   Rozlišení:1680 x 1050  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:stříbrná