22" LCD Samsung SyncMaster SA450

22 palců 1680 x 1050 px

1 840,-
1 340,-Cena s DPH
1 107,- Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 2 ks
Výrobce:Samsung
Kód:1094131
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
  • akce
  • - 27 %
Fotografie má ilustrativní charakter.

Perfektní zobrazení rychlého děje
Doba odezvy 5 ms je zárukou, že i ty nejrychleji se měnící obrazy budou na monitoru zobrazeny perfektně. Tato úžasná technologie zobrazení dokáže přesvědčivě podat filmy, hry a internetová videa bez přeskakování, rozmazávání či tvorby duchů, které mohou nastat u pomalejších monitorů, a nabízí tak skvělé divácké zážitky.


Mega barvy, mega kontrast, mega zážitek
Je dynamické zobrazení - a pak je mega dynamické zobrazení. Díky vylepšenému kontrastu - nejvyššímu, jaký je v současné době dostupný - poskytují monitory Samsung profesionální kvalitu obrazu s bohatými a reálnými barvami, o jakých se vám ani nesnilo. Strhující barvy a krystalicky čisté detaily ožijí přímo na vaší obrazovce.


Šetřete místo a životní prostředí
Ultratenké LED monitory Samsung od základu změní prostředí, ve kterém pracujete s osobním počítačem, a současně pozitivně ovlivní životní prostředí na Zemi. Tyto monitory, které jsou recyklovatelné, navržené tak, aby spotřebovávaly méně energie, a neobsahují halogeny a olovo, jsou rozhodně šetrnější k životnímu prostředí než běžné monitory CCFL. Díky moderní technologii LED také zabírají mnohem méně místa a nabízejí velice krátkou dobu odezvy, takže vaše práce s počítačem bude mnohem efektivnější a příjemnější.


Šetří energii, chrání životní prostředí
LED monitory Samsung jsou určeny ekologicky odpovědným uživatelům. Snižují spotřebu o 40 %, takže jsou mnohem úspornější než běžné monitory. V těchto monitorech je snížen počet diod LED a jako výchozí je nastaven pohotovostní režim, který vyžaduje méně než 0,3 W namísto typické spotřeby 1,0 W. Jaký z toho plyne přínos? Ušetří-li váš monitor denně 120 W, odpovídá to ročnímu snížení emisí z elektrárny spalující topné oleje o 10,8 kg CO2, což je totéž jako zasazení čtyř borovic.


Monitor, který přebírá iniciativu při sdílení
Díky funkci Magic Return společnosti Samsung se nemusíte vůbec obávat, že by se ztratil obsah na druhém monitoru. Dojde-li k odpojení kabelu a ztrátě signálu, funkce Magic Return před vypnutím této obrazovky automaticky přenese její obsah na zbývající monitor. Není to žádná magie. To jsme jen povýšili sdílení obsahu na vědu.


Dokonalý obrazový vjem
HDCP (Ochrana širokopásmového digitálního obsahu) je inovativním příspěvkem společnosti Samsung k ochraně integrity obsahu při jeho přenosu na monitor z rozhraní DVI. To zaručuje přirozené podání obrazu s nejvyšším rozlišením, takže se můžete za všech okolností spolehnout na 100% čistotu digitálního obsahu.


Inteligentní nastavení velikosti
Proč byste měli pro zobrazení celého obrazu sledovat roztaženou nebo deformovanou kopii originálu? S inteligentním nastavením obrazu Samsung si budete moci užíval filmy přesně tak, jak byly zamýšleny.


Sám se vypne
Monitory Samsung se vyznačují nejen skvělým výkonem. Jsou také šetrné k životnímu prostředí. Automatické vypnutí umožňuje uživatelům šetřit energii pomocí nastavení monitoru, aby se v určenou dobu sám vypnul. Další výhodou této funkce je zajištění optimálního výkonu, spolehlivosti a prodloužení životnosti.


Řízení jasu, úspora energie
Funkce Magic Eco umožňuje snadné spoření energií. Nastavuje jas monitoru Samsung podle toho, kolik energie chcete ušetřit. Můžete si vybrat ze čtyř možností úspory energie: 100%, 75% a 50% spotřeba nebo vypnutí úspory energie. Je-li funkce Magic Eco vypnuta, můžete stále používat funkci Magic Bright společnosti Samsung, pomocí které lze ručně upravit jas obrazovky. S funkcí Magic Eco získáte kontrolu a budete moci šetřit energii bez námahy.


Monitor, na který se skvěle dívá
Rádi se díváte na filmy vleže nebo při vaření večeře? Magic Angle je nová technologie společnosti Samsung, která nabízí pět různých nastavení úhlu sledování a poskytuje ostrý obraz a syté barvy z každého směru. Takže ať se díváte shora, zdola, ze strany nebo se dokonce nakláníte dozadu, obraz zůstane stejný. Není to magie. Je to inovace společnosti Samsung.


Vychutnejte si barevné efekty
Vylepšete si barvy podle svého pomocí pokročilé funkce Samsung ColorEffect. Připravte své oči na zcela nový zážitek při sledování obrazu nastaveného přesně podle vašich představ pomocí fotografických efektů odrážejících vaši náladu. Vyberte si režim stupňů šedé, zelené, modré či sépiové podle svých preferencí.


Upravte si ovládání
Inovativní funkce uživatelského tlačítka produktů Samsung přináší vylepšení zábavy doslova na dosah ruky. Díky možnosti přiřazení oblíbených funkcí uživatelskému tlačítku budete mít okamžitý přístup k požadované operaci. Navolíte si pro uživatelské tlačítko funkci Magic Bright, Magic Color, Barevný efekt nebo Velikost obrazu? Je skvělé, že se můžete svobodně rozhodnout.


MagicBright 3™
Ovládejte zobrazení jediným klepnutím. Funkce MagicBright 3™ automaticky optimalizuje jas, kontrast a korekci gama podle zvoleného režimu.

Parametry a specifikace

Displej 
22" LCD WSXGA+ s rozlišením 1680 x 1050 
Rozhraní 
DVI, VGA 
Barva 
černá 
Displej
Úhlopříčka:22 palců
Rozlišení:1680 x 1050  px
Dotykový:Ne
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0: -
DisplayPort: -
HDMI: -
DVI:1
VGA:1
Barva
Barva:černá