35" LCD HP Omen X 35

35 palců 3440 x 1440 px

15 890,-Cena s DPH
13 132,23Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 1 ks
Výrobce:HP
Kód:1082310
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Pohlcující, impozantní, přesvědčivý. Tento prohnutý 35" displej nejenže vyplní celé zorné pole hráčů obrazovými vjemy, ale zároveň jim umožní plně rozvinout jejich potenciál. Ať už se potýkáte s hordou útočníků nebo se snažíte porazit nejvyššího bose, na tomto displeji budete vnímat každičký detail tak, že hranice mezi hraním a realitou vám téměř splyne.

  NECHTE SE POHLTIT HERNÍMI PROŽITKY
  Na tomto prohnutém 35" displeji UWQHD s poměrem stran 21 : 9 uvidíte, co tato grafická karta skutečně dokáže. Se zobrazovací plochou větší o 34 % oproti displejům s poměrem stran 16 : 9, a vysokým kontrastním poměrem, vám neunikne žádný detail.

  MAXIMÁLNÍ HBITOST
  Monitor vám už nikdy nezhatí vítěznou sérii. Těšte se na plynulé zobrazení bez trhání, které bez prodlevy reaguje na vaše pokyny – to vše díky obnovovací frekvenci 100 Hz a technologii NVIDIA G-SYNC™, jež zajišťuje perfektní propojení mezi grafickou kartou a monitorem.

  NIKDY NEPŘESTAŇTE HRÁT
  Pohodlně zvládejte dlouhé herní maratóny. Výškově nastavitelná obrazovka a ambientní osvětlení rozptylují jas vyzařovaný z displeje v tmavých místnostech, abyste mohli vydržet déle než všichni vaši protivníci.

   

  • Ambientní osvětlení
   Zapomeňte na unavené oči z nočního hraní. Ambientní osvětlení, které lze přizpůsobit barvě počítače nebo obrazovému obsahu, příjemně ozařuje základnu a podstavec a rozptyluje tak jasné světlo vycházející z displeje.
  • Vestavěný háček na sluchátka
   Po skončení hraní si můžete sluchátka uložit na bezpečné místo, kde nepřijdou k újmě, ale přitom je stále budete mít po ruce.
  • Obnovovací frekvence 100 Hz
   Vysokou obnovovací frekvenci 100 Hz oceníte při hraní her, neboť monitor dokáže zobrazit ostřejší detaily ve vysokém rozlišení a plynule, bez trhání spojit jednotlivé snímky.
  • Kontrastní poměr 2 500 : 1
   Širší kontrastní poměr2 zajišťuje věrnější podání černé, což oceníte ve scénách s hlubšími stíny a temnějším osvětlením, kde uvidíte každičký detail na fotografii, videu nebo hře.
  • Výškově stavitelný podstavec
   Konstrukce s plynovým pístem umožňuje plynule nastavit výšku v rozsahu 130 mm, abyste monitor mohli vždy umístit do co nejpohodlnější polohy.
  • Doba odezvy 4 ms v režimu Overdrive
   Rychlost, jakou vaše pixely dokážou reagovat na měnící se obrazové snímky, je zásadní pro rychlý chod her a doba odezvy 4 ms zase zajišťuje plynulé, čisté hraní bez trhavých pohybů.
  • NVIDIA® G-SYNC
   Díky synchronizaci obnovovacích frekvencí grafického procesoru s displejem technologie NVIDIA G-SYNC™ umožňuje hrát hry s ostrým, plynulým zobrazením bez trhání obrazu a s minimální vstupní prodlevou.
  • Prohnutý monitor s rozlišením ultra WQHD
   Nechte se pohltit zcela novou úrovní zábavy na obrazovce s impozantním rozlišením 3 440 x 1 440 pixelů. Prohnutý monitor kolem vás promítne 5 milionů pixelů, abyste si mohli užít úchvatnou podívanou v neuvěřitelně ostrých detailech.
  • Prohnutý monitor 1 800 R
   Přiblížením bočních stran blíže k očím poskytuje prohnutý monitor neuvěřitelně realistický obraz a mnohem přirozenější zorné pole.
  • Monitor s minimálními okraji kolem displeje
   Provedení prakticky bez rámečku a velmi široké pozorovací úhly umožňují bezchybné uspořádání s několika dalšími monitory.
  • Bohaté možnosti připojení
   Rozhraní HDMI a DisplayPort™ nabízejí nejnovější možnosti digitálního připojení a port USB 3.0 zase umožňuje připojit vaše oblíbená příslušenství přímo k monitoru.
  • Sdílejte panoramatický pohled
   Živé detaily prakticky z jakékoli pozice s konzistentním podáním barev a čistým zobrazením v celém spektru mimořádně širokých vodorovných a svislých pozorovacích úhlů o velikosti 178°.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  35" LCD UWQHD s rozlišením 3440 x 1440 
  Rozhraní 
  DisplayPort, HDMI, 2xUSB 3.0 
  Barva 
  černá 
  Displej
  Úhlopříčka:35 palců
  Rozlišení:3440 x 1440  px
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0:2
  DisplayPort:1
  HDMI:1
  DVI: -
  VGA: -
  Barva
  Barva:černá