24.5" LCD HP Omen 25

24.5 palců 1920 x 1080 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:HP
Kód:1082307
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Šplhejte nahoru v žebříčcích a dominujte v rychlém boji s monitorem, jenž byl navržen pro skutečně revoluční čistotu hraní. Pocítíte vzrušující napětí, neboť bleskově rychlá obnovovací frekvence 144 Hz a technologie AMD FreeSync™ vás ohromí plynulým, křišťálově čistým zobrazením. Nyní si můžete vychutnat každý triumf do nejmenšího detailu.

   Vítězství ve vašem tepmu
   Udělejte úhybný manévr. Ukradněte cílový objekt. Odpalte to s vysokým napětím. Obnovovací frekvence 144 Hz a doba odezvy 1 ms sníží vstupní prodlevy a zrychlí váš rozjezd, abyste uspěli v každé bitvě.

   Hraní ve vašem tempu
   S technologií AMD FreeSync™ se můžete soustředit na splnění svého cíle a zapomenout na zasekávání nebo trhání, které by vám bránili ve zničení nepřátelské základny.

   Je to vaše hybná síla. Zachyťte se.
   Možnosti pro připojení vašeho celého herního arzenálu. S 1 portem DisplayPort, 2 porty HDMI, 2 porty USB 3.0 a praktickým háčkem na sluchátka budete vždy připraveni zahájit akci.

    

   • Obnovovací frekvence 144 Hz
    Dopřejte si plynulé hraní her, ostřejší zobrazení objektů a předmětů a čistější podání detailů s herním monitorem, který má obnovovací frekvenci 144krát za sekundu – dvakrát vyšší než u standardních monitorů.
   • Displej Full HD/rozlišení 1080p
    Buďte připraveni na oslnivou podívanou a ostrý obraz na tomto úžasném displeji s rozlišením FHD.
   • Panel TN
    Vychutnejte si nejnovější akční trháky nebo vysokooktanové videohry s krátkou časovou prodlevou pixelů a bryskní dobou odezvy tohoto panelu TN.
   • Doba odezvy 1 ms v režimu Overdrive
    Rychlost, jakou vaše pixely dokážou reagovat na měnící se obrazové snímky, je zásadní pro rychlý chod her a doba odezvy 1 ms zase zajišťuje plynulé, čisté zobrazení akčních scén bez trhavých pohybů.
   • Připojení USB
    Připojení nebylo nikdy tak snadné. Porty USB na monitoru umožňují připojit potřebná příslušenství a mít je vždy po ruce a v dosahu.
   • Vestavěný háček na sluchátka
    Po skončení hraní si můžete sluchátka uložit na bezpečné místo, kde nepřijdou k újmě, ale přitom je stále budete mít po ruce.
   • AMD FreeSync™
    Vychutnejte si nejnovější akční trháky nebo vysokooktanové videohry s krátkou časovou prodlevou pixelů a bryskní dobou odezvy tohoto monitoru.
   • Decentní modré podsvícení
    V režimu decentního modrého podsvícení se zobrazení barev posune do teplejšího spektra, aby odstíny bílé vypadaly přirozeněji a vaše oči nebyly tolik namáhány.
   • Bohaté možnosti připojení
    Rozhraní HDMI a DisplayPort™ nabízejí nejnovější možnosti digitálního připojení a port USB 3.0 zase umožňuje připojit vaše oblíbená příslušenství přímo k monitoru.
   • Včetně konektoru pro sluchátka
    Konektor pro sluchátka má praktické umístění v dosahu uživatele, aby mohl snadno připojit sluchátka a vychutnat si tak ještě realističtější prožitky.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   24.5" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 
   Rozhraní 
   DisplayPort, HDMI, 2xUSB 3.0 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:24.5 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0:2
   DisplayPort:1
   HDMI:1
   DVI: -
   VGA: -
   Barva
   Barva:černá