24.5" LCD HP Omen 25

24.5 palců 1920 x 1080 px

5 740,-Cena s DPH
4 744,- Cena bez DPH
Dostupnost
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:HP
Kód:1082307
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Šplhejte nahoru v žebříčcích a dominujte v rychlém boji s monitorem, jenž byl navržen pro skutečně revoluční čistotu hraní. Pocítíte vzrušující napětí, neboť bleskově rychlá obnovovací frekvence 144 Hz a technologie AMD FreeSync™ vás ohromí plynulým, křišťálově čistým zobrazením. Nyní si můžete vychutnat každý triumf do nejmenšího detailu.

  Vítězství ve vašem tepmu
  Udělejte úhybný manévr. Ukradněte cílový objekt. Odpalte to s vysokým napětím. Obnovovací frekvence 144 Hz a doba odezvy 1 ms sníží vstupní prodlevy a zrychlí váš rozjezd, abyste uspěli v každé bitvě.

  Hraní ve vašem tempu
  S technologií AMD FreeSync™ se můžete soustředit na splnění svého cíle a zapomenout na zasekávání nebo trhání, které by vám bránili ve zničení nepřátelské základny.

  Je to vaše hybná síla. Zachyťte se.
  Možnosti pro připojení vašeho celého herního arzenálu. S 1 portem DisplayPort, 2 porty HDMI, 2 porty USB 3.0 a praktickým háčkem na sluchátka budete vždy připraveni zahájit akci.

   

  • Obnovovací frekvence 144 Hz
   Dopřejte si plynulé hraní her, ostřejší zobrazení objektů a předmětů a čistější podání detailů s herním monitorem, který má obnovovací frekvenci 144krát za sekundu – dvakrát vyšší než u standardních monitorů.
  • Displej Full HD/rozlišení 1080p
   Buďte připraveni na oslnivou podívanou a ostrý obraz na tomto úžasném displeji s rozlišením FHD.
  • Panel TN
   Vychutnejte si nejnovější akční trháky nebo vysokooktanové videohry s krátkou časovou prodlevou pixelů a bryskní dobou odezvy tohoto panelu TN.
  • Doba odezvy 1 ms v režimu Overdrive
   Rychlost, jakou vaše pixely dokážou reagovat na měnící se obrazové snímky, je zásadní pro rychlý chod her a doba odezvy 1 ms zase zajišťuje plynulé, čisté zobrazení akčních scén bez trhavých pohybů.
  • Připojení USB
   Připojení nebylo nikdy tak snadné. Porty USB na monitoru umožňují připojit potřebná příslušenství a mít je vždy po ruce a v dosahu.
  • Vestavěný háček na sluchátka
   Po skončení hraní si můžete sluchátka uložit na bezpečné místo, kde nepřijdou k újmě, ale přitom je stále budete mít po ruce.
  • AMD FreeSync™
   Vychutnejte si nejnovější akční trháky nebo vysokooktanové videohry s krátkou časovou prodlevou pixelů a bryskní dobou odezvy tohoto monitoru.
  • Decentní modré podsvícení
   V režimu decentního modrého podsvícení se zobrazení barev posune do teplejšího spektra, aby odstíny bílé vypadaly přirozeněji a vaše oči nebyly tolik namáhány.
  • Bohaté možnosti připojení
   Rozhraní HDMI a DisplayPort™ nabízejí nejnovější možnosti digitálního připojení a port USB 3.0 zase umožňuje připojit vaše oblíbená příslušenství přímo k monitoru.
  • Včetně konektoru pro sluchátka
   Konektor pro sluchátka má praktické umístění v dosahu uživatele, aby mohl snadno připojit sluchátka a vychutnat si tak ještě realističtější prožitky.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  24.5" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 
  Rozhraní 
  DisplayPort, HDMI, 2xUSB 3.0 
  Barva 
  černá 
  Displej
  Úhlopříčka:24.5 palců
  Rozlišení:1920 x 1080  px
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0:2
  DisplayPort:1
  HDMI:1
  DVI: -
  VGA: -
  Barva
  Barva:černá