Apple TV (3. generace)

Apple A5, 512 MB, 8 GB SSD, iOS 7.2.2

2 490,-Cena s DPH
2 058,- Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad - Brno do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Apple
Kód:1081898
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Apple TV je malá a výkonná krabička, která vám zprostředkuje přístup k největším pojmům ve světě zábavy, v HD rozlišení až 1080p. Stačí ji připojit a začít si užívat celý svět filmů, sportu, hudby a dalších oblastí zábavy. A přes AirPlay můžete na obrazovku své HD televize přenést cokoli, co máte na Macu nebo iOS zařízení. Bude to chtít větší gauč.

  Apple TV. Velká zábava. Jedna malá krabička.

  Filmy, hudba, fotky a další. Všechno na vaší širokoúhlé televizi.
  Apple TV vám kdykoli zprostředkuje přístup k nekonečné zábavě. Přes Apple TV si můžete na své HD televizi pouštět tisíce HD filmů z iTunes – mnohé ve skvělém rozlišení 1080p. Můžete si také procházet dříve nakoupenou hudbu i nakupovat v iTunes Storu hudbu novou. Najít, na co máte náladu, je rychlé a snadné díky krásnému a konzistentnímu rozhraní. A streamování hudby, fotek a dalšího obsahu z Macu nebo iOS zařízení přes AirPlay je dokonale snadné.

  Malá. Výkonná. Úsporná.
  Apple TV je tichá, energeticky úsporná a tak malá, že se vám vejde do dlaně. Sluší jí to na televizním stojanu i v zaplněné skříňce s médii. Když vám zrovna neservíruje drama, romantiku nebo komedii, spotřebovává méně elektřiny než noční lampička. A pomocí dodávaného ovladače Apple Remote se ke své oblíbené zábavě dostanete snadno.

  Snadné nastavení.
  Apple TV nainstalujete tak, že jednoduše zapojíte napájecí kabel do zásuvky a HDMI kabelem (prodávaným zvlášť) připojíte Apple TV k televizi s vysokým rozlišením. Její zprovoznění už nemůže být jednodušší – stačí podržet iPhone nebo iPad se zapnutým Bluetooth poblíž Apple TV a ta si automaticky zjistí vaši domácí síť a získá nastavení potřebných účtů. Protože se do Apple TV všechno přenáší bezdrátově přes Wi‑Fi, nic dalšího už nepotřebujete. Kromě popcornu.

  AirPlay. Užívejte si na své HD televizi obsah z iOS zařízení.

  Dejte svému iPadu, iPhonu nebo iPodu touch prostor ve vysílání.
  Pomocí AirPlay můžete přes Apple TV na HD televizi bezdrátově streamovat cokoli, co máte na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Takže když si chcete na nejlepší obrazovce v domě pustit film z jednoho ze svých zařízení, nemusíte si ho kupovat nebo půjčovat znovu. Streamovat můžete taky domácí videa, fotky nebo videa z webových stránek a aplikací podporujících AirPlay. A pomocí Zrcadlení AirPlay můžete na svou HD televizi přenést obrazovku vašeho iPadu, iPhonu nebo iPodu touch. Takže se na televizi zobrazují všechna klepnutí, přejíždění, rozevírání prstů a přehrávané klipy. Můžete se tak s přáteli podělit o zábavu nebo ukázat, jak válčíte (nebo prohráváte) v hrách.

  iCloud. Zde žijí vaše data. Takže si je můžete přehrávat kdekoli.

  Uložte je v iCloudu. Sledujte na Apple TV.
  Filmy a televizní seriály zakoupené na Apple TV můžete díky iCloudu sledovat i na iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu nebo PC. A naopak. V iCloudu se rovněž ukládají vaše fotky a bezdrátově se kopírují do všech vašich zařízení – včetně HD televize připojené k Apple TV. iCloud představuje nejjednodušší způsob, jak se okamžitě dostat ke svému obsahu bez ohledu na to, jaké zařízení právě používáte.

  Vaši oblíbení umělci. Živě u vás v obýváku.
  Naplňte svou domácnost hudbou, kterou milujete – rovnou z Apple TV. Stačí v hlavní nabídce vybrat možnost Hudba a rovnou z iCloudu můžete přehrávat muziku nakoupenou v iTunes Storu. Pokud jste si předplatili službu iTunes Match, můžete poslouchat i skladby importované z CD. A veškerá hudba nakoupená přes Apple TV v iTunes Storu je přístupná na všech vašich zařízeních.

  Vaše fotky a videa. Znáte z televize.
  Přátelům a členům rodiny, kteří také mají Apple TV, můžete pomocí Sdílení fotografií na iCloudu posílat pozvánky k prohlížení vašich fotek a videí, aby se mohli připojit k zábavě. Fotky a videa z letní dovolené nebo jiné velké události odešlete jako nic. Můj fotostream se stará o to, aby se vám nové fotky automaticky objevovaly ve všech zařízeních bez ohledu na to, kterým z nich jste obrázek pořídili. Díky iMovie Kinu si hotové projekty z iMovie můžete rovnou pustit na své HD televizi. Bez synchronizace. Bez odesílání. Vaše fotky a domácí videa na vás zkrátka čekají.

   

  Rozměry a hmotnost:

  • Výška: 23 mm
  • Šířka: 98 mm
  • Hloubka: 98 mm
  • Hmotnost: 270 g

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Apple A5 
  Operační paměť 
  512 MB DDR2 
  Pevný disk 
  8 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Operační systém 
  iOS 7.2.2 
  Rozhraní 
  HDMI, LAN 
  Výbava 
  WiFi 
  Velikost 
  MiniPC 
  Procesor
  Výrobce:Apple
  Modelová řada:A5
  Typ: -
  Frekvence: -
  Počet jader:1
  Operační paměť
  Celková kapacita:512 MB
  Typ:DDR2
  Pevný disk
  Kapacita HDD: -
  Kapacita SSD:8 GB
  Celková kapacita:8 GB
  Typ:SSD
  Optická mechanika
  Typ:-
  Grafická karta
  Výrobce: -
  Modelová řada: -
  Typ: -
  Vlastní paměť: -
  Druh: -
  Operační systém
  Výrobce:Apple
  Název:iOS 7.2.2
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0: -
  USB 3.1 Type-C: -
  MiniDisplayPort: -
  DisplayPort: -
  HDMI:1
  DVI: -
  VGA: -
  COM: -
  RJ45:1
  Výbava
  Čtečka paměťových karet:Ne
  Tuner:Ne
  Webkamera:Ne
  Wifi:Ano
  Velikost
  Velikost:MiniPC