17" LCD HP L1740

17 palců 1280 x 1024 px

620,-Cena s DPH
512,- Cena bez DPH
Dostupnost
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:HP
Kód:1079255
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Plochý monitor HP L1740 vyniká především díky implementaci moderních technologií, vylepšené ergonomii a výbavě. Je navržen tak, aby naplňoval potřeby širokého spektra firemních uživatelů - od běžného využití v kanceláři až po speciální aplikace - a lze jej individuálně přizpůsobit volitelnými audio doplňky a multimediálními zařízeními od téhož výrobce.

  Dostupné technologie použité v plochém monitoru HP L1740 nabízejí podstatné zlepšení jasu, poměru kontrastu, úhlu viditelnosti a doby odezvy v porovnání s předchozími generacemi plochých monitorů. Mezi vylepšené funkce v oblasti výkonu patří lepší jas (až 300 cd/m2), vyšší poměry kontrastu (až 500:1), široké úhly viditelnosti a neobvykle rychlá odezva 13 ms, která potěší nejen všechny hráče a příznivce digitálních filmů.

  Integrovaný rozbočovač USB s jedním vstupem a dvěma porty pro rychlé a snadné připojení mnoha různých periferních zařízení. Ovládací tlačítka na čelní straně monitoru umožňují snadno na obrazovce upravit jas, kontrast a jiné parametry a zjednodušují tak nastavení a používání.

  Ať už máte displej na šířku nebo pootočený o 90° na výšku, můžete podle svých potřeb snadno přizpůsobit náklon, natočení a upravit výšku. Výšku lze nastavit až do té míry, že se spodní část monitoru téměř dotýká povrchu pracovní plochy. Signál lze do displeje přivést jak analogové - patnáctipinovým D-Sub konektorem, tak modernějším digitálním rozhraním DVI.

   

  Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  17" LCD SXGA s rozlišením 1280 x 1024 
  Rozhraní 
  DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
  Barva 
  stříbrná 
  Displej
  Úhlopříčka:17 palců
  Rozlišení:1280 x 1024  px
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0:2
  USB 3.0: -
  DisplayPort: -
  HDMI: -
  DVI:1
  VGA:1
  Barva
  Barva:stříbrná