HP Business Slim Top Load Case 14.1

Elegantní brašna je určená pro tenké ultrabooky s velikostí úhlopříčky až 14,1“, ochranný prostor pro notebook, kapsa pro 10,6" tablet.

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:HP
Kód:1076506
Typ:nové zboží
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Ať už míříte do kanceláře, nebo potřebujete pracovat na cestách, brašna s horním otvorem HP 14.1 Business Slim je perfektním moderním doplňkem pro minimalistické profesionály, kteří potřebují přenášet notebook. Má zamykatelné1 kapsy na zip, bezpečnou kapsu RFID a spoustu místa pro zařízení s úhlopříčkou až 14,1“ a každodenní nezbytnosti.

   • Zabezpečený zevnitř i zvenku
    Chraňte své osobní údaje před zloději elektronických dat s kapsou RFID, která pomůže ochránit údaje uložené v platebních kartách a pasech. Zamezte manipulaci a přístupu k notebooku díky uzamykatelným1 dvojitým zipům.
   • Používání bez zamotaných kabelů
    Naložte dovnitř vše potřebné a mějte vše stále přehledně uspořádané – s vyhrazenou přihrádkou na notebook a spoustou zásuvných a zavíracích kapes na všechna příslušenství.
   • Komfort na prvním místě
    Dejte si tašku přes hrudník, abyste měli volné ruce, nebo ji noste v ruce pomocí dvou rukojetí. Dojíždění a cestování může být skutečně pohodlné, pokud máte tašku, kterou snadno prostrčíte rukojetí a usadíte na většinu kolečkových kufrů.

   Parametry a specifikace

   Barva 
   černá 
   Provedení 
   Brašna 
   Úhlopříčka 
   od 13" do 14.1" palců
   Barva
   Barva:černá
   Provedení
   Provedení:Brašna
   Úhlopříčka
   Od:13 palců
   Do:14,1 palců
   HP Business Slim Top Load Case 14.1 - Fotka 1/2
   HP Business Slim Top Load Case 14.1 - Fotka 2/2