Lenovo IdeaCentre 620s-03IKL

Intel Core i5 7400T 2.4 GHz, 8192 MB, 2000 GB HDD, nVidia GeForce GTX1050 Ti, Windows 10 Home

19 990,-Cena s DPH
16 521,- Cena bez DPH
Dostupnost
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Lenovo
Kód:1076392
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Velký výkon, malá velikost
  Kompaktní, ale výkonný, IdeaCentre 620s zabírá velmi malou pracovní plochu svým 3litrovým tenkým provedení. Do tohoto malého prostoru výrobce vložil spoustu funkcí, včetně podpory multitaskingu s dvěma displeji, hybridní možností ukládání dat a rychlosti paměti Intel® Optane™. Je vybaven také zvukovým systémem Dolby Premium a mikrofony Far Field, což vám umožní komunikovat s Cortanou z celé místnosti (dle dostupnosti v zemi a jazykové verzi).

  Myslete ve velkém, v malém provedení
  Při 3 litrech a méně než 4 kg hmotnosti je IdeaCentre 620s o 83% menší než tradiční provedení tower. Komfortně se hodí na jakýkoli stůl nebo vedle vašeho televizoru, nabízí skvělý úzký profil bez ztráty funkčnosti. Co uděláte s celým prostorem, který vám ušetří?

  Grafická karta dělá tento malý počítač výkonným gigantem
  Dramaticky vylepšujte nejdůležitější aspekty vašich PC zkušeností s diskrétní grafikou. IdeaCentre 620s nabízí technologii NVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti, která umožňuje vytvářet obrázky, editovat video nebo hrát hry s lehkostí - a přitom těží z rychlejšího a produktivnějšího počítače. S GTX1050 Ti spojte rychlost, výkon a účinnost 768 jader NVIDIA CUDA® s pamětí GDDR5 o kapacitě 4 GB.

  Rychlejší, hladší a jednodušší
  Zažijte plný výkon stolního počítače s výkonem procesoru sedmé generace Intel® Core™. Spárovaného s revoluční pamětí Intel® Optane™ (dle konfigurace) - adaptabilním systémovým akcelerátorem, který je speciálně určen pro tento procesor. Paměť Intel Optane rozpozná nejčastěji používané soubory a aplikace, které jim umožní rychleji se otevírat a reagovat jejich ukládáním do čipů Optane Memory, čímž je vše rychlejší, hladší a jednodušší.

  Velké nebo rychlé ukládání? Nyní oboje!
  IdeoCentre 620s je malý ... ale ne pokud jde o možnosti ukládání. Můžete si vybrat až 256 GB PCIe SSD (dle konfigurace) pro optimalizaci rychlosti, 2 TB HDD pro maximální úložiště nebo pro získání to nejlepší z obou světů s hybridním storage (256 GB PCIe SSD plus 2 TB HDD) (dle konfigurace).

  Chladný a odolný proti prachu pro zdravější systém
  Díky konstrukci chromového podstavce se nebudete muset starat o přehřátí počítače. Jeho chladicí systém dovoluje vstupu vzduchu ze spodní části a výstupu zezadu, což snižuje množství prachu, které se může dostat do vnitřního prostoru počítače a zlepšuje tak jeho délku životnosti.

  Zažijte smíšenoou reality
  Virtuální realita? Vyzkoušejte smíšenou realitu. Připravte se na úžasné zážitky, které kreslí prvky vašeho okolí do virtuálního světa. Windows Mixed Reality vám přináší úžasné hry a úžasný obsah se zážitkem v 360°, který je k dispozici poprvé v říjnu 2017. IdeaCentre 620s poskytuje stabilní výkon smíšené reality; stačí připojit sluchátka Lenovo Zone a vstoupit do nového světa.

  Zjednodušte nastavení plochy pomocí pouze dvou kabelů
  Žádné další uspořádání několika kabelů v okolí vaší pracovní plochy: stačí připojit napájecí zdroj a připojit se k monitoru podle vašeho výběru. Když potřebujete další podporu konektivity, je k dispozici snadný a rychlý přenos dat 4 porty USB 3.0, čtečku karet 3v1, konektor RJ-45 a ethernetový port 10/100/1000.

  Jednoduchší multitasking s podporou dvou displejů
  Připojte svůj IdeaCentre 620s ke dvěma displejům v práci nebo doma, jeden pro práci a druhý pro zábavu. Není třeba přepínat mezi programy; využití multitaskingu je snadné i pro vás. V přední části je také umístěn kombo audio jack, takže můžete snad připojit také sluchátka.

  Surround efekt - zvuk vytvořený Dolby Premium
  Na rozdíl od ostatních kompaktních počítačů je IdeaCentre 620s vybaven reproduktory s výškým a basovým měničem. S technikou Dolby Premium audio engineering, IdeaCentre 620s přináší úchvatný zvukový zážitek.

  Zeptejte se Cortany - po celé místnosti
  Windows Cortana (dle dostupnosti v zemi a jazykové verzi) je váš osobní, hlasem aktivovaný digitální asistent - ten, kdo je připraven odpovědět na otázky, otevřít potřebné aplikace, nastavit připomenutí a dokonce i přečíst schůzky z kalendáře. A díky integrovanám dálkovým mikrofonům vás Cortana slyší až na čtyři metry.

  Ano, můžete upgradovat!
  Lenovo vám dává přístup k CPU, GPU, úložišti a paměti na dva kroky. Nejdříve jednoduše zamčíkněte kryt a potom pomocí šroubováku otevřete vnitřní kryt. Et voilà!

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 7400T 2.4 GHz Kaby Lake 
  Operační paměť 
  8192 MB DDR4 
  Pevný disk 
  2000 GB HDD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia GeForce GTX1050 Ti 4096 MB 
  Operační systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhraní 
  4xUSB 3.0, DisplayPort, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Čtečka paměťových karet, WiFi 
  Velikost 
  MiniPC 
  Procesor
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:Core i5
  Typ:7400T
  Frekvence:2.4 GHz
  Počet jader:4
  Operační paměť
  Celková kapacita:8 192 MB
  Typ:DDR4
  Pevný disk
  Kapacita HDD:2 000 GB
  Kapacita SSD: -
  Celková kapacita:2 000 GB
  Typ:HDD
  Optická mechanika
  Typ:-
  Grafická karta
  Výrobce:nVidia
  Modelová řada:GeForce
  Typ:GTX1050 Ti
  Vlastní paměť:4 096 MB
  Druh:dedikovaná
  Operační systém
  Výrobce:Microsoft
  Název:Windows 10 Home
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0:4
  USB 3.1 Type-C: -
  MiniDisplayPort: -
  DisplayPort:1
  HDMI:1
  DVI: -
  VGA: -
  COM: -
  RJ45:1
  Výbava
  Čtečka paměťových karet:Ano
  Tuner:Ne
  Webkamera:Ne
  Wifi:Ano
  Velikost
  Velikost:MiniPC