31.5" LCD Philips 328M6FJRMB

31.5 palců 2560 x 1440 px

10 960,-
8 990,-Cena s DPH
7 430,- Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Philips
Kód:1072396
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
  • akce
  • doprava zdarma
  • poslední kus
  • - 1 970 Kč
Fotografie má ilustrativní charakter.

Síla okamžiku

  • Momentum
  • 32 (31.5" / 80 cm úhlopříčka)
  • Quad HD (2560 x 1440)

 

Ambiglow znásobuje zábavu se světlem
Ambiglow přidává novou dimenzi do zážitku ze sledování. Inovativní technologie Ambiglow rozšiřuje obrazovku tím, že vytváří impozantní světlo za světlem. Jeho rychlý procesor analyzuje obsah příchozích obrázků a průběžně upravuje barvu a jas vyzařovaného světla tak, aby odpovídal sledovanému obrazu. Uživatelsky přívětivé možnosti umožňují přizpůsobit atmosféru podle vašich představ. Zvláště vhodný pro sledování filmů, sportů nebo hraní her, Philips Ambiglow nabízí jedinečný a fascinující zážitek ze sledování.

Zakřivené provedení obrazovky vás vtáhne ještě víc do děje
Stolní monitory nabízejí skutečně osobní zážitek, čemuž zakřivené provedení velmi dobře vyhovuje. Zakřivená obrazovka poskytuje příjemný, ale přitom decentní efekt vtažení do děje, který je zaostřený přímo na vás uprostřed stolu.

Technologie mimořádně širokého spektra barev, široké spektrum barev pro dosažení živého obrazu
Díky technologii mimořádně širokého spektra barev získáte jasnější obraz. Širší barevné spektrum technologie Ultra Wide-Color poskytuje přirozené odstíny zelené, živé odstíny červené a hlubší odstíny modré. Technologie mimořádně širokého spektra barev oživuje multimediální zábavu a obraz, a dokonce produktivitu.

Vysoký dynamický rozsah (HDR) pro živější barevné podání
Vysoký dynamický rozsah poskytuje výrazně odlišný vizuální zážitek. S neuvěřitelným jasem, neporovnatelným kontrastem a úchvatnou barvou obrazy ožijí s mnohem větším jasem, ale také s mnohem hlubšími, jemnějšími tmavými scénami. Díky tomu získáte plnohodnotnou paletu nových bohatých barev, které jste nikdy předtím neviděli, což vám poskytne vizuální zážitek, který zaujme vaše smysly a inspiruje emoce.

Neuvěřitelně hladká hratelnost s technologií AMD FreeSync™
Hraní by nemělo být volbou mezi roztrženou hratelností nebo vypadávajícími snímky. S novým monitorem Philips to nemusí být. Získejte plynulý výkon bez artefaktů prakticky na libovolném snímku s technologií AMD FreeSync™, hladkým rychlým obnovením a ultra rychlou dobou odezvy.

Obnovovací frekvence 144 Hz pro ultraplynulý a nádherný obraz
Hrajete intenzivně a soutěživě. Požadujete displej s ultraplynulým obrazem bez prodlevy. Tento displej Philips aktualizuje obrazovku až 144krát za sekundu, ve skutečnosti 2,4x rychleji než standardní displej. Nižší snímková frekvence může způsobit, že nepřátelé jako by poskakují po obrazovce z jednoho místa na druhé a stávají se z nich obtížně zasáhnutelné cíle. Obnovovací frekvence 144 Hz vám poskytne právě ty důležité chybějící obrazy na obrazovce, které ukazují pohyb nepřátel ultraplynule, takže je můžete snadno zaměřit. Tento displej Philips s ultranízkou odezvou vstupu je váš dokonalý herní partner.

Režim LowBlue na podporu produktivity při ochraně očí
Studie ukázaly, že stejně tak, jako mohou ultrafialové paprsky způsobit poškození oka, mohou postupem času poškození oka a zhoršení zraku způsobovat i krátkovlnné paprsky modrého světla z displejů LED. Režim Philips LowBlue myslí na naše zdraví a s využitím inteligentní softwarové technologie škodlivé krátkovlnné modré světlo omezuje.

Menší únava očí díky technologii Flicker-free
Kvůli způsobu ovládání jasu na obrazovkách s podsvícením LED čelí někteří uživatelé blikání na obrazovce, které způsobuje únavu očí. Technologie Flicker-free společnosti Philips využívá nové řešení regulace jasu, snižuje blikání a sledování je pak komfortnější.

Křišťálově čistý obraz na displeji s rozlišením Quad HD 2560 x 1440 pixelů
Tyto nejnovější obrazovky od společnosti Philips přinášejí křišťálově čistý obraz s rozlišením Quad HD 2560 x 1440 nebo 2560 x 1080 pixelů. Vzhledem k použití vysoce výkonných panelů s velkou hustotou pixelů (umožněnou zdroji s velkou šířkou pásma, jako je například Displayport, HDMI nebo Dual link DVI) se tyto nové displeje postarají o živoucí zobrazení vašich obrázků, snímků a grafiky. Nezáleží na tom, zda jste náročný profesionál vyžadující mimořádně detailní informace pro řešení CAD-CAM, používáte 3D grafické aplikace nebo jste finanční expert zpracovávající ohromné tabulky: značka Philips vám vždy zajistí křišťálově čistý obraz.

Nastavení výšky pro ideální pozici při sezení
Smart Ergo Base je základna pro lidi, kterým poskytuje otáčení obrazovky, otáčení, naklonění a výškové nastavení pro lepší ergonomii a inteligentní správu kabelů pro ucelaný pracovní prostor.

Parametry a specifikace

Displej 
31.5" LCD WQHD s rozlišením 2560 x 1440 
Rozhraní 
2xDisplayPort, 2xHDMI, VGA 
Barva 
černá 
Displej
Úhlopříčka:31.5 palců
Rozlišení:2560 x 1440  px
Dotykový:Ne
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0: -
DisplayPort:2
HDMI:2
DVI: -
VGA:1
Barva
Barva:černá