27" LCD Philips 275P4VYKEB

27 palců 5120 x 2880 px

19 990,-Cena s DPH
16 521,- Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Ostrava skladem 1 ks
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Philips
Kód:1072389
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Přesné detaily a zřetelnost díky rozlišení UltraClear 5K UHD

  • Řada P
  • 68,6 cm (27")
  • 5K UHD (5120 x 2880)

   

  Rozlišení 5K Ultra HD (5120 x 2880) pro extrémně jasný obraz
  Přesné detaily a zřetelnost díky 14,7 milionům pixelů. Rozlišení 5K Ultra HD, které je čtyřikrát vyšší než Quad HD, umožňuje vytvořit jedinečný dokonalý obraz.

  Technologie širokého sledování PLS LED přináší přesný obraz i barvy
  Displeje PLS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů: displej lze tedy sledovat téměř z libovolného úhlu, dokonce i z úhlu 90 stupňů v režimu Pivot (Otáčení). Na rozdíl od standardních panelů TN poskytují displeje PLS pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas.

  Menší únava očí díky technologii Flicker-free
  Kvůli způsobu ovládání jasu na obrazovkách s podsvícením LED čelí někteří uživatelé blikání na obrazovce, které způsobuje únavu očí. Technologie Flicker-free společnosti Philips využívá nové řešení regulace jasu, snižuje blikání a sledování je pak komfortnější.

  Profesionální standardy barev 99% AdobeRGB, 100% sRGB
  Dokonalé barvy – poznáte, až je uvidíte. Tyto nové monitory jsou opatřeny vysoce kvalitními, jasnými panely, které zobrazí bohaté a přesné barvy z libovolného úhlu. Můžete si být jistí, že barvy odpovídají profesionálním standardům, 99% Adobe RGB a 100% sRGB. Díky tovární kalibraci barev je přesnost obrazu dokonalá hned po vybalení. Barvy můžete upravit podle svých preferencí díky vlastnímu nastavení barev v šesti osách. Ušetřete čas a peníze s monitory Philips vybavenými technologií PerfectKolor.

  1,074 miliard barev pro plynulou gradaci a detaily
  10bitový displej přináší bohatou hloubku barev s 1,074 miliardami barev a 12bitovým interním zpracováním pro opětovné vytvoření uhlazených, přirozených barev bez prudkých přechodů a stupňování.

  Režim SmartUniformity pro konzistentní obraz
  Odchylky jasu a barvy jsou u obrazovek LCD běžným jevem. Režim Philips SmartUniformity přináší přesný z hlediska jasu přesný obraz, který je klíčový pro obor fotografie, designu a tisku. Díky metrice barev sloužící k hodnocení přesnosti barev je tento režim kalibrován tak, aby splňoval požadavek na uniformitu jasu vyšší než 95 %. Výběrem tohoto režimu získáte uniformní a přesný obraz.

  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele
  SmartErgoBase je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a zapojování kabelů. Díky prakticky nastavitelné výšce, úhlu otočení, sklopení a rotace lze polohu monitoru nastavit tak, aby byla maximálně pohodlná a zmírňovala fyzickou námahu dlouhého pracovního dne. Zapojení kabelů redukuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

  Webová kamera s mikrofonem pro připojení a spolupráci
  Vestavěná webkamera a mikrofon umožňují sledovat kolegy a klienty a komunikovat s nimi. Toto snadné řešení vám umožňuje spolupracovat a sdílet a šetří čas a náklady spojené s cestováním.

  Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
  Dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

  Rozhraní USB 3.0 umožňuje rychlé přenášení dat a nabíjení chytrých telefonů
  Rozhraní USB 3.0 Super Speed zajišťuje přenosovou rychlost 5,0 Gb/s, jež je přibližně 10krát rychlejší než standard USB 2.0. Tím dochází k výraznému zkrácení doby přenosů dat, takže ušetříte čas i peníze. Vzhledem k větší šířce pásma, super rychlému přenosu, lepší správě napájení a vynikajícímu celkovému výkonu stanovuje rozhraní USB 3.0 nejnovější globální standard umožňující využívat velkokapacitní paměťová zařízení. Technologie Sync-N-Go se postará o to, abyste již nemuseli čekat na uvolnění šířky pásma. A vaše investice do zařízení s rozhraním USB 2.0 jsou chráněny, protože nové rozhraní je zpětně kompatibilní.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  27" LCD UHD+ s rozlišením 5120 x 2880 
  Rozhraní 
  2xDisplayPort 
  Barva 
  černá 
  Displej
  Úhlopříčka:27 palců
  Rozlišení:5120 x 2880  px
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0: -
  DisplayPort:2
  HDMI: -
  DVI: -
  VGA: -
  Barva
  Barva:černá