27" LCD Philips 275P4VYKEB

27 palců 5120 x 2880 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Philips
Kód:1072389
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Přesné detaily a zřetelnost díky rozlišení UltraClear 5K UHD

   • Řada P
   • 68,6 cm (27")
   • 5K UHD (5120 x 2880)

    

   Rozlišení 5K Ultra HD (5120 x 2880) pro extrémně jasný obraz
   Přesné detaily a zřetelnost díky 14,7 milionům pixelů. Rozlišení 5K Ultra HD, které je čtyřikrát vyšší než Quad HD, umožňuje vytvořit jedinečný dokonalý obraz.

   Technologie širokého sledování PLS LED přináší přesný obraz i barvy
   Displeje PLS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů: displej lze tedy sledovat téměř z libovolného úhlu, dokonce i z úhlu 90 stupňů v režimu Pivot (Otáčení). Na rozdíl od standardních panelů TN poskytují displeje PLS pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas.

   Menší únava očí díky technologii Flicker-free
   Kvůli způsobu ovládání jasu na obrazovkách s podsvícením LED čelí někteří uživatelé blikání na obrazovce, které způsobuje únavu očí. Technologie Flicker-free společnosti Philips využívá nové řešení regulace jasu, snižuje blikání a sledování je pak komfortnější.

   Profesionální standardy barev 99% AdobeRGB, 100% sRGB
   Dokonalé barvy – poznáte, až je uvidíte. Tyto nové monitory jsou opatřeny vysoce kvalitními, jasnými panely, které zobrazí bohaté a přesné barvy z libovolného úhlu. Můžete si být jistí, že barvy odpovídají profesionálním standardům, 99% Adobe RGB a 100% sRGB. Díky tovární kalibraci barev je přesnost obrazu dokonalá hned po vybalení. Barvy můžete upravit podle svých preferencí díky vlastnímu nastavení barev v šesti osách. Ušetřete čas a peníze s monitory Philips vybavenými technologií PerfectKolor.

   1,074 miliard barev pro plynulou gradaci a detaily
   10bitový displej přináší bohatou hloubku barev s 1,074 miliardami barev a 12bitovým interním zpracováním pro opětovné vytvoření uhlazených, přirozených barev bez prudkých přechodů a stupňování.

   Režim SmartUniformity pro konzistentní obraz
   Odchylky jasu a barvy jsou u obrazovek LCD běžným jevem. Režim Philips SmartUniformity přináší přesný z hlediska jasu přesný obraz, který je klíčový pro obor fotografie, designu a tisku. Díky metrice barev sloužící k hodnocení přesnosti barev je tento režim kalibrován tak, aby splňoval požadavek na uniformitu jasu vyšší než 95 %. Výběrem tohoto režimu získáte uniformní a přesný obraz.

   SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele
   SmartErgoBase je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a zapojování kabelů. Díky prakticky nastavitelné výšce, úhlu otočení, sklopení a rotace lze polohu monitoru nastavit tak, aby byla maximálně pohodlná a zmírňovala fyzickou námahu dlouhého pracovního dne. Zapojení kabelů redukuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

   Webová kamera s mikrofonem pro připojení a spolupráci
   Vestavěná webkamera a mikrofon umožňují sledovat kolegy a klienty a komunikovat s nimi. Toto snadné řešení vám umožňuje spolupracovat a sdílet a šetří čas a náklady spojené s cestováním.

   Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
   Dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

   Rozhraní USB 3.0 umožňuje rychlé přenášení dat a nabíjení chytrých telefonů
   Rozhraní USB 3.0 Super Speed zajišťuje přenosovou rychlost 5,0 Gb/s, jež je přibližně 10krát rychlejší než standard USB 2.0. Tím dochází k výraznému zkrácení doby přenosů dat, takže ušetříte čas i peníze. Vzhledem k větší šířce pásma, super rychlému přenosu, lepší správě napájení a vynikajícímu celkovému výkonu stanovuje rozhraní USB 3.0 nejnovější globální standard umožňující využívat velkokapacitní paměťová zařízení. Technologie Sync-N-Go se postará o to, abyste již nemuseli čekat na uvolnění šířky pásma. A vaše investice do zařízení s rozhraním USB 2.0 jsou chráněny, protože nové rozhraní je zpětně kompatibilní.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   27" LCD UHD+ s rozlišením 5120 x 2880 
   Rozhraní 
   2xDisplayPort 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:27 palců
   Rozlišení:5120 x 2880  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort:2
   HDMI: -
   DVI: -
   VGA: -
   Barva
   Barva:černá