Creative Draco Junior HS-430 Gaming Headset

Draco Junior HS-430 - Lehký herní headset

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Creative
Kód:1071083
Typ:nové zboží
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Draco Junior HS-430 - Lehký herní headset

   Dva v jednom - pro hraní i poslech hudby
   Sluchátka Creative Draco Junior HS-430 jsou určena pro aktivní multifunkční zařízení. Může se pochlubit odnímatelným mikrofonem, který vám umožní slyšet jasně během interaktivních herních her a online hlasových rozhovorů. Vysoce vyladěné měniče z neodymových magnetů zajišťují působivý zvukový výkon s úchvatnými basy pro napínavý herní zážitek. Odpojte mikrofon a náhlavní souprava se změní na dvojice sluchátek pro poslech hudby. Využijte pohodlný jednostranný kabel s ovládáním hlasitosti - není divu, že Draco Junior HS-430 je nejlepším společníkem, který vás přenese přes celý den!

   • Jedinečná dvojí funkce - Odnímatelný mikrofon v konstrukci za krkem umožňuje, aby náhlavní souprava fungovala jako běžná sluchátka, pokud se nepoužívá pro komunikaci.
   • Poslouchejte čistě - Mikrofon s potlačením šumu přináší přesnou řeč a je nastavitelný tak, aby odpovídal všem obrysům obličeje.
   • Lehký a pohodlný styl - sluchátka jsou navržena tak, aby sklouzla přes uši a obepla se kolem zadní části krku. Draco Junior HS-430 vám nezničí účes. Kromě toho lehké pásky a koženkové náušníky zajišťují pohodlí i po delším používání.
   • Skvělý zvuk - Jemně vyladěné 30 mm neodymové měniče poskytují vynikající zvukový výkon s dobrými basy.
   • Bezproblémová kontrola - Ovládejte svou hudbu pohodlným ovládáním hlasitosti, s vypínačem vypnutí mikrofonu a sponou na košili.

    

   OBSAH BALENÍ

   • 1 pár Draco Junior HS-430 headset
   • projovací kabel včetně ovládání s délkou 2,5m
   • odnímatelný mikrofon


   Parametry a specifikace

   Výbava 
   Mikrofon 
   Připojení sluchátek 
   2x jack 3,5mm 
   Výbava
   Mikrofon:Ano
   Připojení sluchátek
   Připojení sluchátek:2x jack 3,5mm