HP Compaq 6710b

Intel Core2Duo T7300 2.0 GHz, 2048 MB, 160 GB HDD, DVD-RW, Intel Graphics Media Accelerator X3100, 15.4 palců 1680 x 1050 px, Windows 10 Home

3 750,-Cena s DPH
3 099,- Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Ostrava skladem 1 ks
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:HP
Kód:1070813
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Notebook HP Compaq 6710b je mobilní přenosné zařízení určené především pro obchodní manažery, ponikatele ale také pro běžné uživatele, kteří požadují kvalitní zpracování, výkonný hardware a bezproblémový chod.

   

  Zpracování
  Dílenské zpracování notebooku je vysoké úrovni – to je konec konců jedna z hlavních předností produktů společnosti Hewlett Packard. Panty notebooku jsou pevné, ale k otevření notebooku jednou rukou vám nebudou nikterak bránit. Všechny konektory a diody mají ve své bezprostřední blízkosti popisky v bílé barvě – díky tomu jsou na tmavém podkladě velice dobře čitelné. Na spodní straně notebooku nalezneme slot pro zasunutí bateriového akumulátoru, konektory pro přídavnou baterii a dokovací stanici.

  Pohodlná klávesnice
  Po otevření notebooku je hlavní dominantou pohodlná QWERTY (QWERTZ) klávesnice. Všechny „textové“ klávesy mají příjemný rozměr 15 mm x 15 mm, jenž dovoluje pohodlné ovládání celé klávesnice za většiny okolností. Tlačítka F1 – F12 jsou rozdělena do skupin po čtyřech. Funkční klávesy Scroll, Pause, Insert a Delete můžete vidět v pravém horním rohu klávesnice, zatímco klávesy Home, Page Up, Page Down a End lemují celý pravý okraj klávesnice od dvouřádkového Enteru až k šipkám. Nízký zdvih kláves má přesný a jistý stisk. Indikační diody pro klávesy Caps Lock a Num Lock jsou umístěny nad klávesnicí v samotném středu notebooku. Pokud jejich funkce aktivujete, diody se rozzáří v zelené barvě.

  Touchpad a čtečka otisků prstů
  Doteková plocha touchpadu má rozměry 69mm na šířku a 37mm na výšku. Z celkové šířky touchpadu je však nutno odečíst prostor vymezený pro jednoduchý a rychlý posun v dokumentech (scrolování). Ten je široký přibližně 12 mm a konstruktéři společnosti Hewlett Packard jej zvýraznili pomocí bílých štráfků. Povrch touchpadu je hladký, přesto klade během ovládání jemný odpor, který efektivně zpřesňuje jeho ovládání. Stisk tlačítek touchpadu je jemný a snadný. Ovladače touchpadu již tradičně zajistila společnost Synaptics.

  Konektorová výbava
  Na levé straně notebooku nalezneme část konektorové výbavy, konkrétně pak; 2xUSB 2.0, FireWire port (IEEE 1394), slot napájecího adaptéru, mikrofonní vstup a sluchátkový výstup. Zapomenuto nebylo ani na výdechy chlazení a slot PC Card Typ II. Levý okraj zadní stěny zařízení nám poté nabídne; 10/100/1000 ethernet LAN (RJ-45), D-Sub (VGA konektor) a S-Video (TV výstup). V pravé části zadního panelu je umístěn bezpečnostní slot Kensington. Většinu zadní části notebooku však zabírá bateriový akumulátor. Oproti tomu pravá bočnice je opatřena; 2xUSB 2.0, integrovanou čtečkou paměťových karet SD/MMC/xD/MS/MS Pro, modemovým portem RJ-11 a dvířky optické mechaniky. Přední strana notebooku v levém rohu nabídne také čtveřici indikačních diod (informují vás o pohotovostním stavu integrované WiFi karty, pohotovostním režimu notebooku, aktuálním stavu napájení a práci pevného disku). Uprostřed čelní strany je umístěn posuvný jezdec, s jehož pomocí jednoduše odjistíte jistící západky víka a můžete zařízení jednoduše otevřít.

  Bezpečnost
  V dnešní době většina uživatelů využívá pro ukládání dat (i těch důležitých) právě pevné disky. Samotný operační systém můžete sice zajistit heslem. Ovšem proč si neustále v hlavě pamatovat heslo, když můžete využít efektivnější způsob ochrany - pomocí snímače otisků prstů.

  Santa Rosa od Intelu
  Srdcem celého zařízení je dvou-jádrový procesor Intel Core2Duo. Procesor samozřejmě podporuje velice praktickou technologii SpeedStep, díky níž se může frekvence jader plynule snižovat, nebo naopak zvyšovat, aby bylo docíleno co nejnižší spotřeby celého zařízení. V praxi to znamená, že pokud notebook využíváte pouze ke kancelářské činnosti (typu Word, Excel, internet, apod.), podtaktuje se. Spustíte-li nějakou náročnější aplikaci, sám přejde plynule na provozní frekvenci. Základní deska je osazena čipovou sadou Intel i965GM Express (kódové označení Crestline) s integrovaným grafickým jádrem X3100. Základní desku můžete osadit až 4 GB operační paměti. Operační paměti mohou samozřejmě pracovat i v tzv DualChannel modu, kdy je zpracování dat značně rychlejší než při Single Channel.

  Displej a obrazová kvalita
  Monitor je jednou z největších předností celého zařízení, jež jej vyzdvihuje o několik kategorií výše. Nativní rozlišení displeje dosahuje hodnoty 1680 x 1050 bodů na 15,4palcovém displeji.

  O grafický výkon se stará integrovaný grafický čip Intel Graphics Media Accelerator s označením X3100. Ten nabídné pro běžnou práci naprosto dostačující výkon a je také úspornější než dedikované grafické karty. Pracovní paměť si pak sdílí z paměti operační

  Připojení k síti
  K internetu či podnikové vnitrofiremní síti se můžete připojit skrze integrovanou síťovou kartu s rychlostí 10/100/1000 Mbit, která Vás rozhodně nebude nijak omezovat při využívání internetové komnunikace. Pokud se nemůžete z nějakého důvodu připojit k síti po kabelu, tak můžete využít bezdrátového připojení skrze WiFi kartu.

  Operační systém
  Jako operační systém je na notebooku HP Compaq 6710b nainstalován systém ve verzi Windows 10 Home. Nabídne Vám moderní a intuitivní prostředí, které je dnes součástí nejrozšířenějšího operačního systému.

   

  Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core2Duo T7300 2.0 GHz 
  Operační paměť 
  2048 MB DDR2 
  Pevný disk 
  160 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel GMA X3100 
  Displej 
  15.4" LCD WSXGA+ s rozlišením 1 680 x 1 050 - matný 
  Operační systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhraní 
  4xUSB 2.0, VGA, LAN 
  Výbava 
  Čtečka otisků prstů, WiFi, čtečka karet 
  Barva 
  šedá 
  Procesor
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:Core2Duo
  Typ:T7300
  Frekvence:2 GHz
  Počet jader:2
  Operační paměť
  Celková kapacita:2 048 MB
  Typ:DDR2
  Pevný disk
  Kapacita HDD:160 GB
  Kapacita SSD: -
  Celková kapacita:160 GB
  Typ:HDD
  Optická mechanika
  Typ:DVD-RW
  Grafická karta
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:Graphics Media Accelerator
  Typ:X3100
  Vlastní paměť: -
  Druh:sdílená
  Displej
  Úhlopříčka:15.4 palců
  Rozlišení:1680 x 1050  px
  Povrch:m
  Dotykový: -
  Operační systém
  Výrobce:Microsoft
  Název:Windows 10 Home
  Rozhraní
  USB 2.0:4
  USB 3.0: -
  USB 3.1 Type-C: -
  MiniDisplayPort: -
  DisplayPort: -
  HDMI: -
  DVI: -
  VGA:1
  COM: -
  RJ45:1
  Výbava
  Čtečka otisků prstů:Ano
  Čtečka paměťových karet:Ano
  3G modem:Ne
  Numerická klávesnice:Ne
  Webkamera:Ne
  Wifi:Ano
  Barva
  Barva:šedá