KEF M400 Hi-Fi Headphones Sunset Orange

Vynikající kvalitní sluchátka od legendární HiFi značky KEF v skvělém oranžovém provedení.

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:KEF
Kód:1067208
Typ:nové zboží
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Hi-Fi sluchátka M400 - Design Studio F. A. Porsche. Zvuk podle KEF.
   Opravdu skvělé na uších, s vynikající kvalitou zvuku díky nejmodernější technologii měničů v elegantním designu, který je navržen tak, aby Vám poskytoval dokonalý komfort.

   VYSOKÁ KVALITA ZVUKU NA CESTÁCH
   Jak můžete očekávat od lidí, kteří jsou posedlí zvukem ve vysoké kvalitě, krása M400 je více než si umíte představit. S ultra lehkýmy 40 mm neodymovýmy měniči a měděným drátem (CCAW) KEF M400 odhaluje všechny slávy původního výkonu: ostré, detailní výšky, plynulé středy a čisté basy. Hudbu, kterou můžete cítit - až tak realisticky, že se jí téměř dotknete. Vaše oblíbené skladby nikdy nezněly lépe.

   PRECIZNÍ DESIGN
   Lehký, kompaktní a konstruovaný tak, aby vydržel léta použití na cestách, stejně jako doma - model M400 má všechny vlastnosti skutečného klasického designu. Neviditelný sklopný skládací rám je vyroben z přesně zpracovaného litého hliníku s nadměrně pohodlnými supra-aurálními sluchátky a koženou čelenkou v kontrastu se čtyřmi elegentními a vysoce kvalitními povrchy: Racing Blue, Sunset Orange, Deep Black nebo Champagne White.

   EXCELENTNÍ KOMOFRT A IZOLACE ŠUMU
   Polstrovaná paměťovou pěnou s vysokou hustotou pokrytou měkkou kůží, odolné proti pocení. Kulaté kloubové chrániče do uší přizpůsobí přesný tvar vašeho ucha a vytvářejí efektivní těsnění, které zabraňuje vnějšímu šumu a zároveň zabraňuje úniku zvuku. Lehký, robustní hliníkový rám vyvíjí správné množství jemného tlaku, který vám umožní vychutnávat si pohodlí hudby tak dlouho, jak budete chtít.

   VHODNÁ VŠECHNY VAŠE ZAŘÍZENÍ
   V kombinaci s veškerým zařízením Apple a s dalšími digitálními zařízeními je M400 vybavený integrovaným mikrofonem a dálkovým ovládáním na odnímatelném kabelu, což vám umožňuje ovládat funkce přehrávání nebo přepínat mezi hovory a hudbou. Rám je diskrétně upevněn tak, aby se snadno ukládal, když sluchátka nepoužíváte a stejně jako ostatní sluchátka KEF vás M400 chrání před nadměrným akustickým tlakem v souladu s normou CENELEC. Vysoce kvalitní zvuk díky inovacím KEF. Vyrobeno pro odolnost a komfort pro nejvyšší třídu s vkusem pro design, který dělá ostatní sluchátka nudnými.

   Parametry a specifikace

   Výbava 
   Mikrofon 
   Připojení sluchátek 
   jack 3,5mm 
   Výbava
   Mikrofon:Ano
   Připojení sluchátek
   Připojení sluchátek:jack 3,5mm