Klávesnice OMEN by HP 1100 (EN)

Vynikající herní klávesnice s mechanickými spínači a podsvícením.

1 280,-
950,-Cena s DPH
785,- Cena bez DPH
Dostupnost
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Ostrava skladem 1 ks
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:HP
Kód:1065794
Typ:nové zboží
Záruka:
24 měsíců
  • akce
  • - 26 %
Fotografie má ilustrativní charakter.

Stiskněte destruktivní kombinaci kláves na mechanické klávesnici, jejíž konstrukce je stavěná pro „velkorážní“ bitvy. Mechanické spínače Blue mají funkci anti-ghosting, takže rozpoznají stisk několika kláves současně, a vyznačují se ultra citlivou odezvou, aby vám poskytly potřebnou mrštnost při zdolávání nástrah a plížení se kolem nepřítele.

  • Délka kabelu - 180 cm
  • Anglická lokalizace

Vítězství na dosah klávesy
Když váš počítač neplní roli pracanta, ale spíše bitevní základny, pořiďte si herní příslušenství, s jehož pomocí „vyřídíte“ soupeře. Tato klávesnice byla vyvinuta ve spolupráci s nejlepšími herními týmy světa a nabízí mimořádnou funkčnost a precizně vyladěné detaily, které znamenají rozdíl mezi vítězstvím a srdcervoucí porážkou.

  • Mechanické spínače zajistí precizní stisk klávesy a následnou rychlou odezvu ve hře. Funkce antighosting ještě zabrání nechtěnému stisknutí klávesy. Teď už záleží jenom na Vás a Vaší rychlosti.
  • 1,5 metru dlouhý USB kabel je pokrytý textilem pro větší životnost a lepší ohybnost, takže vám nikde nebude plandat ohnutý gumový kablík.
  • Rozjasněte své herní doupě. Až devět vizuálních efektů a 7 stupňů podsvícení Vám zajistí herní zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Parametry a specifikace

Barva 
černá 
Určení 
herní 
Připojení 
Drátové 
Barva
Barva:černá
Určení
Určení:herní
Připojení
Připojení:Drátové
Klávesnice OMEN by HP 1100 (EN) - Fotka 1/3
Klávesnice OMEN by HP 1100 (EN) - Fotka 2/3
Klávesnice OMEN by HP 1100 (EN) - Fotka 3/3