Klávesnice OMEN by HP 1100 (EN)

Vynikající herní klávesnice s mechanickými spínači a podsvícením.

1 058,-Cena bez DPH
1 280,- Cena s DPH
Dostupnost
Výrobce:HP
Kód:1065794
Typ:nové zboží
Záruka:
24 měsíců
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Stiskněte destruktivní kombinaci kláves na mechanické klávesnici, jejíž konstrukce je stavěná pro „velkorážní“ bitvy. Mechanické spínače Blue mají funkci anti-ghosting, takže rozpoznají stisk několika kláves současně, a vyznačují se ultra citlivou odezvou, aby vám poskytly potřebnou mrštnost při zdolávání nástrah a plížení se kolem nepřítele.

   • Délka kabelu - 180 cm
   • Anglická lokalizace

   Vítězství na dosah klávesy
   Když váš počítač neplní roli pracanta, ale spíše bitevní základny, pořiďte si herní příslušenství, s jehož pomocí „vyřídíte“ soupeře. Tato klávesnice byla vyvinuta ve spolupráci s nejlepšími herními týmy světa a nabízí mimořádnou funkčnost a precizně vyladěné detaily, které znamenají rozdíl mezi vítězstvím a srdcervoucí porážkou.

   • Mechanické spínače zajistí precizní stisk klávesy a následnou rychlou odezvu ve hře. Funkce antighosting ještě zabrání nechtěnému stisknutí klávesy. Teď už záleží jenom na Vás a Vaší rychlosti.
   • 1,5 metru dlouhý USB kabel je pokrytý textilem pro větší životnost a lepší ohybnost, takže vám nikde nebude plandat ohnutý gumový kablík.
   • Rozjasněte své herní doupě. Až devět vizuálních efektů a 7 stupňů podsvícení Vám zajistí herní zážitek, na který jen tak nezapomenete.

   Parametry a specifikace

   Barva 
   černá 
   Určení 
   herní 
   Připojení 
   Drátové 
   Barva
   Barva:černá
   Určení
   Určení:herní
   Připojení
   Připojení:Drátové
   Klávesnice OMEN by HP 1100 (EN) - Fotka 1/3
   Klávesnice OMEN by HP 1100 (EN) - Fotka 2/3
   Klávesnice OMEN by HP 1100 (EN) - Fotka 3/3