Acer Iconia 484G64ns

Intel Core i5 480M 2.66 GHz, 4096 MB, 640 GB HDD, Intel HD Graphics, 14 palců 1366 x 768 px, Windows 7 Home Premium

9 990,-Cena s DPH
8 256,- Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad - Brno do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Acer
Kód:1064565
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  !!! Jedna se o zcela NOVÉ kusy, byly pouze 1x vybaleny !!!

   

  Společnost Acer představuje zařízení koncepce ICONIA - tablet se zcela jinými možnostmi, který spojuje univerzalitu zobrazovací plochy běžné velikosti 14” s jedinečným dvoudisplejovým řešením a neobyčejně intuitivním celoplošným vícedotykovým ovládáním, které umožňuje používat všechny prsty.

  Acer ICONIA se dvěma vícedotykovými displeji s celoplošným ovládáním nabízí lepší možnosti sledování obsahu a posouvá interakci s tabletem na novou úroveň.

  Multimédia, zábava, komunikace, surfování na internetu i kancelářské aplikace využívají oba displeje a umožňují uživatelům zvolit optimální nastavení podle způsobu použití. Webové stránky nebo dokumenty jsou zobrazovány na obou displejích, na nichž jsou lépe čitelné. Každý displej lze však využívat k jinému účelu: na horním displeji můžete prohlížet webové stránky a současně na spodním displeji zobrazit oblíbenou složku anebo na horním displeji sledovat video a na spodním prohledávat multimediální knihovnu.

   

  Spojení přizpůsobitelného a energeticky účinného procesoru Intel® Core™ i5 s touchbookem Acer Iconia nabízí dosud nepředstavitelné a úžasné způsoby interakce a sledování oblíbených videí a filmů i prohlížení fotografií a webových stránek.

  Touchbook ICONIA se skládá ze dvou 14” displejů TFT LCD Acer CineCrystal™ s podsvícením LED diodami, vysokým jasem a rozlišením HD 1366x768, které využívají špičkové technologie podporující vícedotykové ovládání ve všech bodech na displeji. Oba displeje jsou opatřeny neobyčejně tenkým, avšak odolným sklem Gorilla® Glass, které je chrání proti poškrábání a otiskům prstů, usnadňuje čištění a neomezuje funkčnost dotykového displeje.

   

  Aplikace Acer Ring se objeví na displeji, jakmile na něj položíte pět prstů a uděláte chňapavý pohyb rukou. Umožňuje spustit dotykové aplikace přetáčením karet aplikací a poklepáním na příslušnou kartu. Nabízí rovněž rychlý přístup k virtuální klávesnici, editoru gest, správci oken a ovládací konzoli.

  Virtuální klávesnici lze spustit pomocí Acer Ring nebo položením obou dlaní na spodní displej. Inteligentní řešení zjistí polohu dlaní uživatele a zobrazí klávesnici. Klávesnice QWERTY s mezinárodní jazykovou podporou má standardní velikost a uživatelé ji mohou používat jako běžnou fyzickou klávesnici. Navíc je vybavena funkcí prediktivního vkládání textu, která usnadňuje psaní běžnou rychlostí a zabraňuje překlepům. Virtuální klávesnice, která je doplněna ukazovacím zařízením a číslicovými klávesami, může být snadno přepnuta do režimu psaní rukou. Všechny tyto funkce jsou zárukou, že vám určitě nebude scházet běžná klávesnice!

  Správce oken umožňuje uživatelům uspořádat okna různých aplikací na obou dotykových displejích. Okna a aplikace lze přesouvat tak, jak právě potřebujete. Navíc můžete procházet seznam běžících aplikací, měnit velikost oken, přesouvat je na dokovací lištu anebo je zavírat.

  ICONIA nabízí zcela nové možnosti využití počítače a dotykového ovládání. Jste na to připraveni?

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 480M 2.66 GHz 
  Operační paměť 
  4096 MB DDR3 
  Pevný disk 
  640 GB HDD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 
  Displej 
  14" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - lesklý - dotykový 
  Operační systém 
  Windows 7 Home Premium 
  Rozhraní 
  2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi 
  Barva 
  šedá 
  Procesor
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:Core i5
  Typ:480M
  Frekvence:2.66 GHz
  Počet jader:2
  Operační paměť
  Celková kapacita:4 096 MB
  Typ:DDR3
  Pevný disk
  Kapacita HDD:640 GB
  Kapacita SSD: -
  Celková kapacita:640 GB
  Typ:HDD
  Optická mechanika
  Typ:-
  Grafická karta
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:HD Graphics
  Typ: -
  Vlastní paměť: -
  Druh:sdílená
  Displej
  Úhlopříčka:14 palců
  Rozlišení:1366 x 768  px
  Povrch:l
  Dotykový:Ano
  Operační systém
  Výrobce:Microsoft
  Název:Windows 7 Home Premium
  Rozhraní
  USB 2.0:2
  USB 3.0:1
  USB 3.1 Type-C: -
  MiniDisplayPort: -
  DisplayPort: -
  HDMI:1
  DVI: -
  VGA:1
  COM: -
  RJ45:1
  Výbava
  Čtečka otisků prstů:Ne
  Čtečka paměťových karet:Ne
  3G modem:Ne
  Numerická klávesnice:Ne
  Webkamera:Ano
  Wifi:Ano
  Barva
  Barva:šedá