37.5" LCD Acer XR382CQK

37.5 palců 3840 x 1600 px

17 990,-
12 926,-Cena bez DPH
15 640,- Cena s DPH
Dostupnost
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Výrobce:Acer
Kód:1061980
Typ:předváděcí
Záruka:
24 měsíců
  • akce
  • doprava zdarma
  • poslední kus
  • - 2 350 Kč
Fotografie má ilustrativní charakter.

Dokonalý obraz
Zakřivený monitor v s rozlišením UW-QHD+ (3840 x 1600) s poměrem stran 21:9 zajistí, aby Váš zážitek z her nebo filmu byl co nejepičtější. O odezvou pouhých 5 ms a technologii IPS Vám bude umožněno vidět dokonalý a plynulý obraz z téměř jakéhokoliv úhli.

Již žádné překážky
Navždy se rozlučte s trháním nebo rozmazanou obrazovkou. Díky technologiím AMD FreeSync™ a Adaptive-Sync se přizpůsobí grafická karta frekvenci Vašemu monitoru a zamezí tak jakýmkoliv potíží s obrazem pro co nejjemnější herní zážitek.

Epický zvuk
Pomořte se do svých oblíbených filmů nebo her a vychutnejte si prvotřídní zvuk díky dvěma zabudovanými 7 W reproduktory DTS® Sound.

Ochrana zraku
Společnost Acer maximálně dbá na ochraně Vašich očí. Důkazem jsou integrované technologie, jenž Vám zajistí maximální pohodlí, bez nutnosti strachovat se o svůj zrak, a to i při celodenní práci. Technologie jako Blue Light Filter snižuje množství vyřazování modrého světla, které by mohlo způsobit poškození zraku. Dále technologie Comfy View zajistí aby, jste se vychutnávali veškerou podívanou bez zbytečných odlesků a odrazů světla nebo Flicker-less, který zase zabraňuje blikání obrazu.

Multitasking
Pomocí režimu Picture-in-Picture a Picture-by-Picture budete moci pomoci jedinému video vstupu zřetězit a propojit více monitorů řady XR.

HDR Ready™
HDR je zobrazovací technologie, která vytváří hlubší úrovně černého a bílého kontrastu, což Vám poskytne realističtější obraz. Pomocí této technologie Vás tento displej řady XR dokonalé vtáhne do Vašeho dění.

 

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Parametry a specifikace

Displej 
37.5" LCD UWQHD+ s rozlišením 3840 x 1600 
Rozhraní 
DisplayPort, HDMI, 4xUSB 3.0 
Barva 
černá 
Displej
Úhlopříčka:37.5 palců
Rozlišení:3840 x 1600  px
Dotykový:Ne
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0:4
DisplayPort:1
HDMI:1
DVI: -
VGA: -
Barva
Barva:černá