Apple iPad Air 16GB WiFi Cellular Silver

Apple A7 1.3 GHz, 1024 MB, 16 GB, 9.7 palců 2048 x 1536 px, iOS 11.2.6, Čelní webkamera, GPS, Wifi

5 777,-Cena bez DPH
6 990,- Cena s DPH
Dostupnost
Výrobce:Apple
Kód:1058139
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Retina displej
  Na Retina displeji iPadu vypadá vše stejně ostře jako ve skutečnosti. Text je dokonale vykreslený. Barvy jsou živé. Na fotkách a videu vynikne každý detail. To vše díky luxusnímu rozlišení 2048 x 1548 a použitému IPS panelu, který zajistí možnost sledovat multidotykový LED displej z téměř jakéhokoliv úhlu, a to bez ztráty kvality obrazu.

  Výkonný čip A7
  Architektura čipu A7 v iPadu nabídne spolu s koprocesorem M7 až dvakrát vyšší výkon než čip předchozí generace a podává až dvojnásobný grafický výkon, aniž by tím trpěla výdrž baterie. I nejnáročnější aplikace nebo hry tak běží plynule, reagují okamžitě a neskutečně reálně.

  Kamery FaceTime a iSight
  iPad Vám nabídne dvojici kamer, jenž Vám poslouží jak pro natáčení videí, fotografování tak pro videohovory. Hlavní zadní kamera pracuje s 5 Mpx fotoaparátem iSight. Prostředí fotoaparátu Vám dovolí bleskově přepnou mezi focením nebo možností nahrávat Full HD videa. Druhá, přední FaceTime HD kamera s 1.2 Mpx poslouží primárně pro Vaše videohovory. Ovšem nabízí také možnost nahrávat 720p videa nebo fotit dnes tak oblíbené selfie fotografie.

  Neomezené možnosti iOS
  iPad Air funguje na prestižním systému společnosti Apple iOS 11. Ten nabízí přívětivé prostřední a plno užitečných funkcí jako AirDrop, ovládací centrum nebo dokonalejší multitasking. Samozřejmostí je podpora App Store, kdy každá z aplikací pro iPad jsou třída sama o sobě. Jsou totiž navržena právě pro iPad. A s aplikacemi prakticky ze všech kategorií se můžete zabavit při dojíždění, vyšperkovat prezentaci nebo ozvláštnit hodinu ve škole. Rovnou na iPadu.

  Ultrarychlé bezdrátové připojení
  iPad s Retina displejem je vybaven vyspělým Wi‑Fi, které je až dvakrát rychlejší než v jakémkoli iPadu předchozí generace. Navíc díky 3G modulu (pro nano-SIM s datovým tarifem) s možností se připojit k většímu množství mobilních datových sítí po celém světě se již nestane, že zůstanete jen na okamžik nepřipojeni k síti v době, kdy to nejvíce potřebujete.

  Zcela dokonalý způsob připojení.
  Součástí každého iPadu je zcela nový konektor Lightning. Je o 80 procent menší než 30pinový konektor. A jeho čistě digitální konstrukce je podstatně odolnější. Další skvělá vlastnost konektoru Lightning: je oboustranný. To znamená, že se Vám již nikdy více nestane, že by se Vám jej podařilo špatně zapojit.

   Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Apple A7 1.3 GHz 
  Operační paměť 
  1024 MB 
  Pevný disk 
  16 GB 
  Displej 
  9.7" LCD QXGA s rozlišením 2048 x 1536 
  Operační systém 
  iOS 11.2.6 
  Rozhraní 
  Výbava 
  Webkamera, fotoaparát, WiFi, 3G modem, bluetooth, GPS 
  Barva 
  stříbrná 
  Typ karty 
  bez podpory paměťových karet 
  Procesor
  Výrobce:Apple
  Modelová řada:A7
  Frekvence:1.3 GHz
  Počet jader:2
  Operační paměť
  Celková kapacita:1 024 MB
  Pevný disk
  Celková kapacita:16 GB
  Displej
  Úhlopříčka:9.7 palců
  Rozlišení:2048 x 1536  px
  Operační systém
  Výrobce:Apple
  Název:iOS 11.2.6
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0: -
  HDMI: -
  MikroUSB: -
  MiniHDMI: -
  MicroHDMI: -
  MiniUSB: -
  Výbava
  Bluetooth:Ano
  Čelní webkamera:Ano
  Fotoaparát:Ano
  GPS:Ano
  Klávesnice:Ne
  3G modem:Ano
  Wifi:Ano
  Barva
  Barva:stříbrná
  Typ karty
  micro SD:Ne
  micro SDHC:Ne
  micro SDXC:Ne
  Memory Stick:Ne
  Memory Stick Micro:Ne