23" LCD HP Z23i

23 palců 1920 x 1080 px

6 280,-
2 479,-Cena bez DPH
2 999,- Cena s DPH
Dostupné na 1 pobočce
Výrobce:HP
Kód:1040651
Typ:repasované
Záruka:
12 měsíců
-52%
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA


Získejte vynikající přesnost obrazu, mimořádné možnosti nastavení a zásadní spolehlivost optimalizovanou pro prostředí obchodů. Displej HP Z23i s úhlopříčkou 232" IPS, který je sestavený z panelů IPS 2. generace, poskytuje oproti technologii IPS první generace úspory energie a široké zobrazovací úhly podporující spolupráci.

Přivítejte svého nového týmového hráče s inteligentním napájením a IPS 2. generace

  • Snižujte spotřebu energie a získejte 99% pokrytí barevných prostorů s RGB z panelových monitorů IPS 2. generace. Urychlete týmové přezkoumávání a společné rozhodování s extra širokými zobrazovacími úhly, díky kterým mají všichni stejný vynikající přehled.
  • Díky 23" diagonálnímu displeji s úzkými hranami a rozlišením 1920 x 1200, který poskytuje 120 řádků dat navíc a 2,3M pixelů, nepřehlédnete jediný úžasný detail.
  • Užijte si ostré jasné prezentace od jasu 300 cd/m2, kontrastního poměru 1000:1, dynamického kontrastního poměru 5M:1 a doby odezvy 8 ms.
  • Vylepšete tmavé oblasti svých obrázků na obrazovce a podívejte se na ty nejlepší detaily ještě podrobněji díky integrované technologii vyrovnávání černé.

Snadno přístupná konektivita na dosah ruky

  • Užijte si konektivitu s novými i zastaralými možnostmi z řady vstupů, které zahrnují DisplayPort, DVI, VGA a integrovaný rozbočovač USB.

Mějte pod kontrolou váš dopad na životní prostředí

  • Snižujte spotřebu energie a pomozte snižovat náklady díky inteligentnímu designu s nízkou spotřebou, který překonává technologii IPS 2. generace s kvalifikacemi ENERGY STAR® a EPEAT® Gold.
  • 23" displej HP Z23i IPS nabízí také podsvícení displeje bez rtuti, nízkohalogenový design a sklo neobsahující arsen.

Seznamte se s novým nejlepším přítelem svého monitoru

  • Přizpůsobte svou pracovní plochu pomocí oddílů obrazovky s možností změny velikosti. Pracujte s dokumenty, tabulkami a e-maily v samostatných oblastech obrazovky současně – to vše díky softwaru HP Display Assistant.
  • Prohlížejte si otevřené aplikace na všech připojených displejích s rozšířeným panelem nástrojů. Pomozte zabránit krádeži pomocí uživatelsky nastavitelného kódu PIN, který deaktivuje monitor, dojde-li k jeho neoprávněnému odpojení od počítače.

 

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Parametry a specifikace

Displej 
23" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 
Rozhraní 
DisplayPort, DVI, VGA 
Barva 
černá 
Displej
Úhlopříčka:23 palců
Rozlišení:1920 x 1080  px
Dotykový:Ne
Rozhraní
DisplayPort:1
HDMI: -
DVI:1
VGA:1
Barva
Barva:černá