35" LCD Acer Predator Z35P

35 palců 3440 x 1440 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Acer
Kód:1038896
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Dámy a pánové, připoutejte se prosím
   Společnost Acer přináší na trh sérii extrémních herních monitorů Predator. Acer Predator Z35P je zde proto, aby zajistil ty nejdokonalejší herní zážitky, které si lze jen představit. UW-QHD rozlišení, nízká odezva, obnovovací frekvence 100 Hz nebo NVIDIA G-SYNC™…tyto funkce jsou jen špička ledovce tohoto výkonného herního monitoru.

   Ponořte se ho herního světa
   Acer Predator Z35P Vám pomůže se zcela ponořit do Vašeho herního světa. Zakřivený LED monitor o velikosti 35" a s rozlišením UW-QHD (3440 x 1440). Zakřivená obrazovka Vás vtáhne do akce a dá vyniknout i těm nejmenším. Monitor disponuje panelem s technologií VA, který se vyznačuje nízkou odezvou displeje, a to pouhými 4 ms. Tento fakt si užijí všichni hráči, a to ať už jste profesionál nebo příležitostní hráč. S tímto faktem souvisí i vysoká obnovovací frekvence 100 Hz. S touto frekvencí se Vám již nikdy nestane, že by se Vám obraz trhnul nebo rozmazal. Již nikdy Vám žádný detail neunikne a již nic Vám nebude stát v cestě k Vašemu vítezství.

   Technologie NVIDIA G-SYNC™
   Ovšem někdy i vysoká obnovovací frekvence nestačí. Zde nastupuje ultimátní technologie společnosti NVIDIA, a to G-SYNC™. Tato funkce synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s grafickými kartami NVIDIA. Je tak minimalizováno trhání obrazu a jakékoliv zpoždění vstupu. Vaše herní zážitky tak budou vypadat ostřeji a veškeré dění bude probíhat hladce.

   S velkým monitorem přichází důmyslná ochrana
   Společnost Acer si je vědoma, že hraní her může mít nemalí vliv na zdraví Vašeho zraku. Proto se rozhodla maximálně zaměřit na ochranu Vašich očí. Technologie jako Blue Light Shield snižuje množství vyřazování modrého světla, které by mohlo způsobit poškození zraku. Dále technologie Comfy View zajistí, aby jste si vychutnávali veškerou podívanou bez zbytečných odlesků a odrazů světla nebo také Flicker-less, který zase zabraňuje blikání obrazu. Je Vám tedy zajištěno maximální pohodlí, bez nutnosti strachovat se o svůj zrak, a to i při delším hraním.

   Nenechte se omezovat
   Pro připojení k Vašemu počítači budete moci využít jak HDMI tak DisplayPort. Oba tyto porty zajistí dokonalý přenos digitálního zvuku i obrazu bez ztrát kvality nebo zpoždění. Dále Vám vysokorychlostní USB 3.0 usnadní připojení Vašich periferií.

    

   Parametry a specifikace

   Displej 
   35" LCD UWQHD s rozlišením 3440 x 1440 
   Rozhraní 
   DisplayPort, HDMI, 4xUSB 3.0 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:35 palců
   Rozlišení:3440 x 1440  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0:4
   DisplayPort:1
   HDMI:1
   DVI: -
   VGA: -
   Barva
   Barva:černá