SONY VAIO Fit 14A Multi-Flip SVF14N2N2ES Silver

Intel Core i5 4200U 1.6 GHz, 8192 MB, 1000 GB HDD, Bez mechaniky, Intel HD Graphics, 14 palců 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

24 160,-
14 049,-Cena bez DPH
16 999,- Cena s DPH
Dostupné na 1 pobočce
Zlín (ihned)
Výrobce:Sony
Kód:1037873
Typ:repasované
Záruka:
12 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA


Nový standard
Nový počítač VAIO® multi-flip™ je nabitý funkcemi a přináší skvělé inovace. Vyzkoušejte nejnovější technologii od Sony v podobě moderního hybridního počítače, který lze použít jako notebook či tablet.

Design multi-flip™ vede k inovativním a novým způsobům, jak používat počítač, ať už jste v režimu notebooku či tabletu nebo režimu pro prohlížení.

Nabitý funkcemi
Pohodlná plnohodnotná klávesnice a libovolně naklopitelná obrazovka s dotykovou funkcí optimalizovanou pro operační systém Windows 8 snoubí rychlost s výkonem, které od svého notebooku očekáváte.

Ještě větší univerzálnost - Velkorysý a krásný
Vše od filmů po prezentace vynikne díky technologii displeje TRILUMINOS™ pro mobilní zařízení, původně vyvinuté pro řadu špičkových televizorů Sony BRAVIA®. Vychutnejte si širší paletu sytých, přirozených barev s optimalizovanou ostrostí, která přináší čistou a živou kvalitu obrazu.

Čistě a zřetelně
Technologie X-Reality™ pro mobilní zařízení využívá rozsáhlou obrazovou databázi a zdokonaluje jednotlivé snímky v reálném čase. Výsledkem je ostřejší video z libovolného zdroje.

Větší pozorovací úhel
Technologie IPS (přepínání v rovině) umožňuje sledovat jasný obraz z libovolného pozorovacího úhlu, což je skvělé v situacích, kdy musíte sdílet obrazovku se skupinou lidí.

Vložte do schránky a uložte
Doplňte své dílo barevnými obrázky, fotografiemi nebo grafikou. Stačí vzít stylus, a vybrat potřebné obrázky pro poutavou prezentaci či dokumenty. Hladká spolupráce aplikace VAIO Clip se stylusem umožňuje rychlý výběr, kopírování a vložení obrázků do schránky. Poté je vložíte do nových dokumentů.

Chopte se pera
Stylus s novým designem umožňuje přesné psaní a skicování na dotykové obrazovce. Je také plně kompatibilní s programy Adobe® Photoshop® CC a Adobe® Illustrator® CC. Aplikace VAIO Paper je synchronizována s perem, takže můžete snadno skicovat, dělat si poznámky nebo vkládat komentáře k dokumentům a potom je sdílet s jinými zařízeními.

Sdílení s týmem
Je mnoho způsobů, jak můžete sdílet svou práci a nápady: vestavěné aplikace okamžitě načtou vaši práci na chytrý telefon, počítač, tablet nebo jakékoli jiné zařízení. Sdílejte odkudkoli a na jakékoli zařízení díky aplikaci PlayMemories, která vám umožní soukromě načíst soubory, fotografie a videa pro váš tým.

Získejte rychlost
Užijte si neuvěřitelně plynulý a rychlý výkon špičkového hybridního pevného disku. Úlohy provádí 3x rychleji než tradiční hybridní pevné disky. Disk též využívá velkou úložnou kapacitu – výsledkem je rychlé spouštění, lepší přehrávání videa a svižný běh aplikací.

Grafika nové úrovně
Posuňte hry na novou úroveň díky volitelné grafické kartě NVIDIA® GeForce® (dle konfigurace). Tato grafická karta umožňuje rychlejší a plynulejší streamování filmů i třídění fotografií.

Poslechněte si rozdíl v režimu ClearAudio+
Zažijte křišťálově čistý zvuk v notebooku. Režim ClearAudio+ využívá řadu audiotechnologií společnosti Sony, takže díky jediné jednoduché operaci uslyšíte hudbu, filmy a hry naprosto zřetelně napříč celým zvukovým spektrem.

Klepněte a sdílejte
S technologií NFC jedním dotykem můžete okamžitě streamovat hudbu z libovolného zařízení VAIO® do domácích reproduktorů nebo sluchátek bez drátů a kabelů. Jednoduše se dotkněte jedním zařízením druhého a plynulý přenos je zajištěn.

 

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Core i5 4200U 1.6 GHz Haswell 
Operační paměť 
8192 MB DDR3 
Pevný disk 
1000 GB HDD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 
Displej 
14" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 - lesklý - dotykový 
Operační systém 
Windows 10 Home 
Rozhraní 
2xUSB 3.0, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čtečka karet 
Konvertibilita 
Překlopitelný 
Barva 
stříbrná 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Core i5
Typ:4200U
Frekvence:1.6 GHz
Počet jader:2
Operační paměť
Celková kapacita:8 192 MB
Typ:DDR3
Pevný disk
Kapacita HDD:1 000 GB
Kapacita SSD: -
Celková kapacita:1 000 GB
Typ:HDD
Optická mechanika
Typ:Bez mechaniky
Grafická karta
Výrobce:Intel
Modelová řada:HD Graphics
Typ: -
Vlastní paměť: -
Druh:sdílená
Displej
Úhlopříčka:14 palců
Rozlišení:1920 x 1080  px
Povrch:lesklý
Dotykový:Ano
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 10 Home
Rozhraní
USB 2.0: -
USB 3.0:2
DisplayPort: -
HDMI:1
DVI: -
VGA: -
COM: -
RJ45:1
Výbava
Čtečka otisků prstů:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
3G modem:Ne
Numerická klávesnice:Ne
Webkamera:Ano
Wifi:Ano
Konvertibilita
Konvertibilita:Překlopitelný
Barva
Barva:stříbrná