24" LCD HP Z24n

24 palců 1920 x 1200 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:HP
Kód:1031470
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Získejte vynikající přesnost obrazu, mimořádné možnosti nastavení a zásadní spolehlivost optimalizovanou pro prostředí obchodů. Displej HP Z24n s úhlopříčkou 61 cm (24 '') IPS a rozlišením 1920 x 1200.

   Přivítejte svého nového týmového hráče s inteligentním napájením a IPS

   • Snižujte spotřebu energie a získejte 99% pokrytí barevných prostorů s RGB z panelových monitorů IPS. Urychlete týmové přezkoumávání a společné rozhodování s extra širokými zobrazovacími úhly, díky kterým mají všichni stejný vynikající přehled.
   • Díky 61cm (24'') diagonálnímu displeji s úzkými hranami a rozlišením 1920 x 1200, který poskytuje 120 řádků dat navíc a 2,3M pixelů, nepřehlédnete jediný úžasný detail.
   • Užijte si ostré jasné prezentace od jasu 300 cd/m2, kontrastního poměru 1000:1, dynamického kontrastního poměru 5M:1 a doby odezvy 8 ms.
   • Vylepšete tmavé oblasti svých obrázků na obrazovce a podívejte se na ty nejlepší detaily ještě podrobněji díky integrované technologii vyrovnávání černé.

   Navrženo pro komfort

   • Najděte pohodlnější polohu, díky možnosti upravit si nastavit sklon, otočení nebo výšku až 150 mm. Otočný kloub vám navíc dovolí nastavit prohlížení na výšku nebo na šířku.

   Snadno přístupná konektivita na dosah ruky

   • Užijte si konektivitu s novými i zastaralými možnostmi z řady vstupů, které zahrnují DisplayPort, DVI, HDMI a integrovaný rozbočovač USB.

   Mějte pod kontrolou váš dopad na životní prostředí

   • Snižujte spotřebu energie a pomozte snižovat náklady díky inteligentnímu designu s nízkou spotřebou a s kvalifikacemi ENERGY STAR® a EPEAT® Gold.
   • 61cm (24'') displej HP Z24n IPS nabízí také podsvícení displeje bez rtuti, nízkohalogenový design a sklo neobsahující arsen.

   Seznamte se s novým nejlepším přítelem svého monitoru

   • Přizpůsobte svou pracovní plochu pomocí oddílů obrazovky s možností změny velikosti. Pracujte s dokumenty, tabulkami a e-maily v samostatných oblastech obrazovky současně – to vše díky softwaru HP Display Assistant.
   • Prohlížejte si otevřené aplikace na všech připojených displejích s rozšířeným panelem nástrojů. Pomozte zabránit krádeži pomocí uživatelsky nastavitelného kódu PIN, který deaktivuje monitor, dojde-li k jeho neoprávněnému odpojení od počítače.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   24" LCD WUXGA s rozlišením 1920 x 1200 
   Rozhraní 
   DisplayPort, HDMI, DVI, 4xUSB 3.0 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:24 palců
   Rozlišení:1920 x 1200  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0:4
   DisplayPort:1
   HDMI:1
   DVI:1
   VGA: -
   Barva
   Barva:černá