Pure Acoustics - MCP-20 - bílá

Stylové reproduktory pro každou karaoke party

632,-
495,-Cena bez DPH
599,- Cena s DPH
Dostupnost
Výrobce:Pure Acoustics
Kód:1026402
Typ:nové zboží
Záruka:
24 měsíců
  • sleva
  • - 5 %
Fotografie má ilustrativní charakter.

 

Pořiďte stylové, přenosné karaoke reproduktory Pure Acoustics, se kterými si budete mocí vzít své oblíbené skladby kamkoliv sebou a společně s přáteli si je zazpívat. Díky 2x mic. vstupu, USB portu a SD slotu můžete pomocí MCP-20 pouštět hudbu z téměř jakéhokoliv zařízení v té nejvyšší kvalitě. Reproduktory Vám nabízí výkonný zesilovač a dva ovladatelné reproduktory, se kterými získáte opravdu vysokou kvalitu zvuku, ta je právě ideální pro zpět, který zní přirozeně.

S hudbou nemusíte být omezeni pouze na MP3 přehrávače nebo smartphony. Je důležité, aby bylo možné přehrát Vaši hudbu z jakéhokoliv zařízení. To je důvod, proč má Pure Acoustics MCP-20 zabudovaný USB port a slot pro SD kartu, takže bez ohledu nato kde je Vaše hudba uložená, vždy budete připraveni zařídit tu nejlepší karaoke párty.

MCP-20 byl navržen tak, aby Vám umožnil využít všech svých kvalit jakožto přenosného karaoke reproduktoru. Proto umožňuje připojit dva mikrofony současně, zatímco nabitá baterie Vám zajistí až 4 hodiny zábavy. Blikající LED světla Vám pomůžou vytvořit skvělou atmosféru na vaší párty.

Zařízení pracuje s technologii Bluetooth, kdy je proces párování neuvěřitelně jednoduchý a umožní Vám bezdrátově připojit zařízení. Podporována jsou téměř všechna zařízení s Bluetooth, stačí tedy se jen připojit, vybrat si tu svoji muziku a užívat si poslech. Nebo můžete snadno připojit svůj chytrý telefon nebo MP3 přehrávač, včetně iPhone, iPad a iPod.

Parametry a specifikace

Výkon 
6 W
Provedení 
2.0 
Materiál 
Plast 
Výkon
Výkon:6 W
Provedení
Provedení:2.0
Materiál
Materiál:Plast
Pure Acoustics - MCP-20 - bílá - Fotka 1/4
Pure Acoustics - MCP-20 - bílá - Fotka 2/4
Pure Acoustics - MCP-20 - bílá - Fotka 3/4
Pure Acoustics - MCP-20 - bílá - Fotka 4/4