Fujitsu Esprimo E700 SFF

8 670,-
4 131,-Cena bez DPH
4 999,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:Fujitsu
Kód:1006525
Typ:repasované
Záruka:
12 měsíců
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.


PC do kanceláře i domů 
Prakticky kompaktní, cenově zajímavá a výkonná počítačová sestava FUJITSU Esprimo E700 s ekonomicky výhodným provozem díky nadstandardně účinnému zdroji a modernímu hardwaru, který spolehlivě poslouží širokému spektru uživatelů v domácnostech i kancelářích, kde nezabere zbytečně mnoho místa. Počítač je uložen v prostorově kompaktním formátu skříně Mini Tower s prakticky vyvedenými předními USB a audio konektory. I přes malé rozměry lze počítač rozšířit a přizpůsobit budoucím požadavkům uživatele. Sestava je vybavená zdrojem s vysokou účinností a optimalizovaným systém chlazení s aktivní regulací otáček podle teploty, což jistě oceníte v podobě tichého pracovního prostředí. Je tedy ideální pro dlouhodobé a ekonomicky výhodné každodenní použití.

 

Dostatek výkonu
Pružnou obsluhu vysokých nároků hravě zvládne inovativní, dvoujádrový procesor z rodiny Sandy Bridge - Intel Core i3 2120. Je taktovaný na vysokou frekvenci 3,3 GHz. Inovativní architektura a funkce dokážou velmi příjemně překvapit vyšším výkonem při stejné frekvenci a optimalizovanou spotřebou dle momentální situace. Je podpořený 4 GB operační paměti typu DDR3. Výhodou je i přímo v procesoru integrovaná grafická karta Intel HD Graphics schopná akcelerace HD videa a dalších moderních technologií, tentokrát umístěná přímo na procesoru. Grafický výstup lze připojit k LCD monitoru přes digitální DVI či DisplayPort.

 

Připraven pro média
Kromě zajímavého provedení a solidního výpočetního výkonu může FUJITSU ESPRIMO E700 nabídnout pevný disk s kapacitou 500 GB, na který uskladníte velký počet dokumentů, fotografií, videí a dalších dat. Tento počítač nebude žádný problém obohatit o další pevné disky. Pro přehrávání a zálohu médií poslouží DVD RW mechanika. 

 

Na zařízení je nainstalován operační systém Microsoft Windows 7.

Fujitsu Esprimo E700 SFF - Fotka 1/6
Fujitsu Esprimo E700 SFF - Fotka 2/6
Fujitsu Esprimo E700 SFF - Fotka 3/6
Fujitsu Esprimo E700 SFF - Fotka 4/6
Fujitsu Esprimo E700 SFF - Fotka 5/6
Fujitsu Esprimo E700 SFF - Fotka 6/6
TOPlist