Reklamace výměnou zdarma

REKLAMACE VÝMĚNOU ZDARMA je jedinečná služba vztahující se na reklamační zakázky, díky které Vám do 5-ti pracovních dní posoudíme problém. Když se bude jednat o uznaný problém a oprávněnou reklamaci, automaticky Vám produkt po vzájemné dohodě vyměníme za jiný!

Zamračený smajlíkRozbité zbožíVýměna zbožíUsmívající se smajlík
Něco nefunguje?
Nevadí
Přineste produkt
k nám
Vyměníme jej v rámci reklamace
do 5-ti pracovních dnů za nový
ZDARMA

Pokud vykazuje Váš produkt libovolnou vadu, přineste jej na některou z našich poboček a my to prověříme do PĚTI DNŮ. V případě uznané reklamace, si můžete vybrat ZDARMA jiný produkt ve stejné hodnotě. (pokud bude částka vyšší, doplatíte pouze rozdíl od původního zařízení, v případě nižší částky doplatíme rozdíl my Vám). Služba je ZDARMA a nebude vám za ni účtovaný žádný přípatek. Na nový produkt dostáváte záruku podle kvality dle našich obchodních podmínek.

Reklamace výměnou zdarma se vztahuje na náš veškerý sortiment. Reklamaci výměnou zdarma můžete uplatnit jak na produkty zakoupené na našem e-shopu www.gigacomputer.cz, tak na prodejnách.

Není podmínkou výměna v rámci stejného sortimentu, to znamená, že reklamovaný notebook můžete vyměnit za jiný notebook nebo také za PC, či několik tabletů, sluchátek v hodnotě do pořizovací ceny reklamovaného produktu.

V rámci repasovaných produktů poskytujeme JEDINEČNOU službu REKLAMACE VÝMĚNOU ZDARMA, kterou nikde jinde nedostanete. POZOR! Na softwarové chyby se nevztahuje bezplatná reklamace výměnou. V tomto případě provádíme reinstalaci softwaru ZDARMA.