Strhneme Prahu oranžovým proudem

V září 2018 otevíráme novou prodejnu!

Už brzy strhneme Prahu oranžovým proudem! Slíbili jsme Vám novou prodejnu v našem hlavním městě a svůj slib dodržíme. Budovu našich nových prostor si můžete prohlédnout už teď. Spoustu stavebních úprav už máme za sebou, takže brzy otevřeme. Máte se na co těšit.

Obrázek budovy 1Obrázek budovy 2

Kde nás najdete?

Novou GIGA pobočku najdete v Praze 6 Břevnově na adrese Patočkova 81. Můžete využít městskou hromadnou dopravu, konkrétně tramvaje č. 22 a 25, které Vás dovezou na zastávku Drinopol, nebo také autobusovou linku č. 180, ta staví přímo u prodejny ve stanici Břevnovská.

Mapa poboček

Proč jsme posunuli termín otevření na září 2018?

Původně jsme plánovali otevření nové prodejny o několik měsíců dříve. Chtěli jsme vyzkoušet jednodušší a rychlejší variantu, a to pronájem jiných prostor. Tato možnost by nás ale mohla velmi omezovat. Provozovna by nebyla naše, a my bychom Vám ji nemohli přizpůsobit tak, jak bychom chtěli. Nakonec se nám povedlo najít velké krásné prostory v Praze 6 Břevnově, kde se pokusíme vytvořit takové prostředí, které Vám bude blízké. Kvůli stavebním úpravám, které nás čekají, jsme byli nuceni odsunout původní termín otevření prodejny. Za to bychom se Vám chtěli co nejsrdečněji omluvit. Ale nebojte se, nová pražská pobočka bude stát za to! Bude bezbariérová, umístěná blízko od centra a jednoduše dostupná pro všechny. Chceme, abyste se k nám dostali jednoduše, pohodlně a abyste se u nás cítili příjemně. Jako doma.

Co u nás najdete?

Na naší nové pražské prodejně najdete zboží, na které jste zvyklí z ostatních poboček a z webových stránek. Jsme lídrem na trhu s předváděcí a repasovanou IT technikou. Najdete u nás notebooky, počítače, mobilní telefony, tablety, herní konzole či příslušenství. Pobočka bude sloužit také jako odběrové místo, kde si můžete přijít objednané zboží prohlédnout a až poté se rozhodnout, zda si jej koupíte nebo ne. Z našeho širokého sortimentu si vybere úplně každý.

Co je nového?

V této sekci Vás budeme průběžně informovat o veškerém dění, které se bude týkat naší nové GIGA prodejny. Sledujte nás, ať Vám nic neunikne. Nechte se strhnout oranžovým proudem!