I díky vám jsme GIGA

Možná jste v posledních dnech zaznamenali zmizení některých Giga poboček z našich kontaktů. Protože nám jde především o vaši spokojenost, rozhodli jsme se přestat dělat kompromisy a dočasně uzavřít problematické prodejny. Tento krok byl nezbytný a rozhodli jsme se tak i na základě zpětné vazby od vás, našich zákazníků. Pobočky patřily pod naši franšízovou síť, která bohužel nesplňovala náročná kvalitativní kritéria daná vedením společnosti. Nyní se vám dostane maximální péče na pobočkách v Brně, Olomouci, Ostravě a Zlíně. Během velmi krátké doby strhneme oranžovým proudem zbytek České Republiky a budete se mít na co těšit.

Zakoupil jsem produkt na jedné ze zavřených poboček, co dělat v případě reklamace?

V tomto případě se o Vás samozřejmě postaráme. Pokud jste si produkt zakoupili na některé z našich uzavřených provozoven (Praha, České Budějovice, Písek, Plžeň, Jihlava, Hradec králové a Tábor) a produkt přestane pracovat tak, jak by měl, obraťte se na našeho bývalého franšízového partnera, který bude reklamace přijímat (kontakty naleznete na prodejních dokladech). Pokud by nastaly jakékoliv problémy v přístupu nebo komunikaci našeho bývalého franšízového partnera, obraťte se, prosím, na nás (podpora@giagcomputer.cz). Problém vždy společně vyřešíme.

Proč budeme bez franšízy lepší?

Rozloučení se s našim bývalým franšízovým partnerem se může na první pohled jevit negativně, ale není tomu tak. Ano, díky franšíze jsme pokryli celou Českou Republiku, ale k čemu je velké množství poboček, když nefungují tak, jak mají a zákazníci odchází rozzlobení? Našim hlavním cílem je spokojenost vás, zákazníků. Na našich vlastních pobočkách jsme si prozákaznický přístup dokázali uhlídat, ale na těch franšízových to bylo komplikovanější. Udržet jednotný směr na všech provozovnách pod nejednotným vedením bylo nemožné. Proto jsme se rozhodli rozloučit se s franšízou a postupně dobudovat vlastní pobočky. Díky tomuto rozhodnutí se nám uvolnily ruce a můžeme naše služby začít ještě více zkvalitňovat. Nyní funguje originální služba Reklamace výměnou zdarma do 5-ti pracovních dní, máme vlastní Giga krabice, do kterých balíme notebooky, nově budeme speciálně balit i počítače. Náš profesionálně proškolený tým prodejců vám poskytne na všechny produkty plnou záruku a můžete se těšit na další vychytávky. Chystáme věrnostní program, dny dopravy zdarma, nové soutěže, akce a spoustu jiných věcí, které s franšízou nebyly možné. Věříme, že zůstanete s námi a necháte se ještě více strhnout oranžovým proudem. Protože kdo bude frčet na oranžové, má se na co těšit.

Giga Rudolf má plán

Náš oranžový skřítek Rudolf plánuje přírůstky do Giga rodiny. A tak vpluje oranžovým proudem zpátky do celé České Republiky. Nyní dohlíží na 4 pobočky (Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín). Během několika měsíců se vydá na cestu do Prahy a začne budovat tam. Poté se rozběhne také do Liberce, Hradce Králové, Plzně, Českých Budějovic, a nakonec se zregeneruje v lázeňském městě Karlovy Vary.

V nebližší době chystáme nové pobočky

  • Praha - jaro 2018

Nakupujte pouze v originálních prodejnách GIGACOMPUTER

Dávejte, prosím, pozor, abyste produkty nakupovali v originálních prodejnách GIGACOMPUTER, které se aktuálně nachází v Brně, Olomouci, Ostravě a ve Zlíně, a budou přibývat další. Za zakoupené produkty v jiných, než originálních prodejnách Gigacomputer neručíme.

Děkujeme vám, že jste s námi.